• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

(09/22) B12 + D3 pastillid "Metsamari" ksülitooliga, Raab, 60tk

4,25 € 16,99 €

¤ Bioaktiivse B12-vitamiin (metüülkobalamiin)
¤ Bioaktiivse D3-vitamiiniga (kolekaltsiferool)
¤ Metsmarja maitsega
¤ Suhkruvaba. Kvaliteetse ksülitooliga.

 

Kaubamärk: Raab
Laoseis: 2

Raabi vitamiin B12 + D3 pastillid sisaldavad vegan bioaktiivset vitamiini B12 (metüülkobalamiini), mis on saadud kääritamise teel, samuti samblikest saadud vegan bioaktiivset D3 vitamiini (kolekaltsiferool). Ainult ksülitooliga magustatud pastillidel on armas metsmarjamaitse. Vitamiin B12 on vees lahustuv vitamiin ja aitab kaasa nii normaalsele psühholoogilisele funktsioonile kui ka närvisüsteemi normaalsele toimimisele. See aitab kaasa ka normaalsele energiat tootvale ainevahetusele ning väsimuse ja väsimuse vähendamisele. D-vitamiin aitab kaasa luude, hammaste, lihaste ja immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.

60 pastillit, 1,5 g (90 g)
See pakend sisaldab 30 portsjonit.

Koostis: 93% magusaine: ksülitool 1, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat ja ränidioksiid, kandja: naatriumkarboksümetüültselluloos, hape: sidrunhape, taimne D3-vitamiini valem (maisisiirup, paksendaja: araabiumkumm, taimne kolekaltsiferool (vitamiin D3), fraktsioneeritud kookosõli, emulgaator: rasvhapete mono- ja diglütseriidid, paakumisvastane aine: ränidioksiid, antioksüdandid: D - tokoferool ja naatriumaskorbaat), looduslik aroom, metüülkobalamiin (Soomest)

Soovitatav tarbimine: Ime 2 tabletti päevas enne või pärast sööki.

Märkus: soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Suur tähtsus on mitmekesisel ja tasakaalustatud toitumisel ning tervislikul eluviisil. See on looduslik toode, värv ja maitse võivad aastaajast erineda. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas. Täitmise tase võib tehnilistel põhjustel erineda.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

 

100 g kohta    2 tableti kohta *
Vitamiin B12
250 ug    7,5 µg (300%)
D3-vitamiin
667 ug    20 µg ** (400%)
* soovitatav päevane tarbimine / NRV: toitainete võrdlusprotsent
** vastab 800 RÜ-le (rahvusvahelised ühikud)

Sarnased tooted