• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

(10/22) Seedeensüümid, Bulk, 60tk

5,97 € 19,89 €

Meie Vegan Digestive Enzymes kapslid on ideaalne toidulisand kõigile, kes järgivad vegantoitumist ja soovivad tagada, et nad saavad igalt toidukorralt maksimaalselt toitained kätte. Meie ainulaadne võimsate seedeensüümide segu on loodud selleks, et aidata teie kehal lagundada taimede, pähklite ja teraviljarikast dieeti, lõhkudes rakuseinu ja lahustumatuid kiudaineid, mis mõnikord takistavad teil kogu toidus sisalduvat toitainet lahti saada.

 

Kaubamärk: Bulk
Laoseis: 1

Vegan seedeensüümid
6 veganisõbraliku seedeensüümi kõikehõlmav segu mugavas kapslis, mis aitab kaasa valkude, süsivesikute, rasvade, suhkrute ja taimsete kiudude seedimisele, mis on kohandatud vastavalt taimse toitumise nõuetele.

Seedeensüümid on rühm ensüüme, mis aitavad teie kehal eri tüüpi toite lagundada. Meie Vegan Digestive Enzymes kapslid on spetsiaalselt koostatud vegandieedi jaoks ning sisaldavad suurtes annustes seedeensüüme, mis aitavad lagundada taimeraku seinu ja kiude. Need on ideaalne toidulisand vegantreeneritele, kes tahavad olla kindlad, et saavad igast toidukorrast maksimaalselt toitu.

Iga Vegan Digestive Enzymesi kapsel sisaldab 6 ainulaadse päritoluga seedeensüümi, millest igaüks on loodud aitama teie kehal erinevaid toidukomponente lagundada.

Papain
Papaiast saadud seedeensüüm. papaiin on proteaasi vorm, spetsiifiline seedeensüüm valkude seedimiseks, mis on iga aktiivse inimese toitumise põhikomponent.
Bromelain
Ananassidest pärinev seedeensüüm, mis annab sekundaarse taimse proteaasi vormi.
Seente alfa-amülaas
Amülaas katalüüsib teie toidus sisalduvate tärkliserikaste liitsüsivesikute lagunemist, mis on veel üks silmapaistev taimse toitumise toitaine.
Tsellulaas
Tselluloos on taimede rakuseinte peamine koostisosa. Inimkeha ei seedi seda tavaliselt ja seda nimetatakse toidus üldiselt lahustumatuteks kiududeks. Tsellulaas on Trichoderma longibrachiatum seenest pärinev ensüüm, mis aitab organismis lagundada tselluloosi.
Lipaas
See seente päritolu lipaas aitab lagundada kehas lipiide (rasvu).
Hemitsellulaas
Hemitselluloos on veel üks polüsahhariid, mis on tselluloosi ja ligniini kõrval taimeraku seintes silmapaistev. Hemitsellulaas aitab hemitselluloosi lagundada ja seedida.

Koostisained
Vegan seedimist soodustavate ensüümide segu (maltodekstriin, seente alfa-amülaas, bromelaiin, papaiin, tsellulaas, lipaas, hemitsellulaas) (vääveldioksiid), kapsli kest (hüpromelloos), magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Sarnased tooted