• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Aafrika Mango 700 mg, Ostrovit, 60tk

6,88 €

Omadused OstroVit African Mango VEGE

On salendava toimega
Võib aidata vähendada kolesterooli taset
Looduslik toode
Toetab triglütseriidide lagunemist veres
Võib aidata peatada "hundinälja"

OstroVit African Mango VEGE
Irvingia Gabonensis ehk kõneliselt nimetatud Aafrika mangotaim on 15–40 m kõrgune metsapuu! Selle puu viljal pärast valmimist on seemned, mida kasutatakse peamiselt toidu-, kosmeetika- ja farmaatsiatööstuses. Päris nimetusel "mango" pole teadaolevate mangoviljadega palju ühist, mida võime sageli leida kauplustes või turgudel müüdavate puuviljade hulgast. Aafrikas võib leida mõlemat liiki, mistõttu on nii oluline neid kahte taime eristada. Aafrika mangol on aga palju omadusi, mille pärast näete viimase vilja asjata. Esiteks on see tuntud oma rasvade oksüdatsioonivõime poolest, mida saab ideaalis kasutada inimeste seas, kes soovivad kaotada liigseid kilogramme ja vabaneda vanasõnalisest "ballastist";) Tänu oma koostisele polüfenoolides ja hulgaliselt väärtuslikke vitamiine ja mineraalid, võib see soodsalt toetada sisesekretsioonisüsteemi majandust ja meie keha üldist toimimist. See on tõhus toetus meie LDL lipoproteiinide taseme alandamiseks ja HDL kõrge tihedusega lipoproteiinide - selle "hea kolesterooli" - suurendamiseks. Aafrika mango aitab lagundada triglütseriide veres ja vähendab üldkolesterooli taset kehas.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 8
Koostis: 

Aafrika mangoseemneekstrakt (Irvingia gabonensis L.) DER 10: 1, paakumisvastane aine: ränidioksiid; kattekompositsioon (täidisena: hüdroksüpropüülmetüültselluloos; geelistuv aine: gellaankummi; värvid: erütrosiin, titaandioksiid, indigokarmiin).

 

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, koorikloomi, kalu.

 47 g

 60

 1 vcaps

TÄIENDAMISFAKTID

  Fot portsjon
Aafrika mangoseemneekstrakt DER 10: 1 700 mg

Sarnased tooted