• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Active Energy, Sunwarrior, 285 g, BIO

40,98 €

143,79 €/Kg
Maksimeerige oma hetki meie maitserohkete orgaaniliste Active Energy toidulisanditega! Meie valemid on tasakaalustatud ja täiustatud, ilma täiteaineteta, sünteetikata ehk täiesti jamavaba. Seetõttu on need täiuslik pärastlõunane energialaeng või treeningeelne jook, mis aitab teil kõige olulisematel hetkedel olla kohal maksimaalse jõuga.

 

Kaubamärk: SunWarrior
Laoseis: 5

* Maitse

Orgaaniline kookosvee pulber
Püsige hüdreeritud ja tugevdage oma immuunsüsteemi pulbrilise kookosveega, mis sisaldab antioksüdante, mis vabastavad vabu radikaale, ja varustab elektrolüüte mineraalide, nagu kaalium ja magneesium, kaudu, aidates teil hüdratsiooni tasakaalustada.

Real Salt®
Hoidke lihaseid paindes, kasutades Real Salt'i, mis on rafineerimata ning täis looduslikke mineraale ja maitset. See on teieni toodud tervikuna. Midagi pole välja võetud; pole midagi lisatud. See on õige lihaste funktsiooni jaoks ülioluline ja aitab säilitada südame-veresoonkonna funktsiooni, sealhulgas stabiilset vererõhu taset. Kõik mineraalid on looduslikult esinevad, nii nagu sool oli mõeldud maitsestamiseks.

Organic Peak02®
Maksimeerige oma treeningut ja andke oma lihastele taastumiseks vajalik tõuge selle orgaanilise sertifitseeritud kuue USA-s kasvatatud adaptogeense seente kombinatsiooniga PeakO2® võimaldab teil "kohaneda" füüsilise ja vaimse stressiga ning sellest üle saada, suurendades jõudu ja vastupidavust. Suurendage treeningu kestust, kurnatuseni kuluvat aega, maksimaalset väljundvõimsust, anaeroobset tippvõimsust, hapniku kasutamist ja üldist treeningvõimet.

Orgaaniline Maca juurepulber
Hoidke oma immuunsüsteem tugevana ja lihased tugevamad. Maca on looduslikult rikas kiudainete ja toitainete, sealhulgas C-vitamiini, vase, raua ja kaltsiumi poolest, mis toimib antioksüdandina ja põletikuvastasena.

Orgaaniline rodiolajuure ekstrakt
Parandage keha loomulikku stressireaktsiooni, saades samal ajal vananemisvastaseid eeliseid ning säilitades õppimis- ja mälufunktsiooni.

Orgaaniline peedijuurepulber
Looduslikult esinevate kiudainete, kaaliumi ja nitraatidega on peet südamesõbralik supertoit, mis soodustab lihaste kokkutõmbumist ja parandab treeninguid.

Orgaaniline hapukirsi ekstrakt
Maksimeerige oma sportlikku jõudlust. Hapukirss alandab kusihapet loomulikult ning sisaldab antioksüdante ja põletikuvastaseid polüfenoolühendeid. See vähendab põletiku/oksüdatiivse stressi veremarkereid pärast jõutreeningut ja vastupidavustreeningut. Samuti leevendab see lihasvalu. Täielik võit iga treeningu jaoks.

Orgaaniline kofeiin (saadud CoffeeBerry®-st)
Suurendage oma taju ja kognitiivseid võimeid. Kofeiin stimuleerib tunnetust, suurendab erksuse ja ärkveloleku tajumist ning võib suurendada lihaste jõudlust ja vastupidavust. Aktiivse energia jaoks kasutame looduse jõudu, kasutades kofeiini, mis on looduslikult saadud CoffeeBerry®-st, Rainforest Alliance'i sertifitseeritud taludest pärit kohvivilju ja rohelisi kohviubasid.

Vitamiin B12 (metüülkobalamiin)
Täiustage oma energiat metüülkobalamiiniga, looduslikult esineva B12-vitamiini vormiga, mis annab energiat ja aitab vähendada dehüdratsioonist tingitud liigset väsimust.*

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 lusikas (9,5 g)
Portsjonid konteineri kohta: 30
 Summa portsjoni kohta päevaväärtuse %
Kalorid 35
Süsivesikud kokku 8 g 3%**
Suhkrud kokku 0 g †
Sisaldab 0 g lisatud suhkruid 0%**
C-vitamiin 5 mg 5%
B12-vitamiin (metüülkobalamiinina) 12 mcg 500%
Naatrium 50 mg 2%
Niisutussegu‡

Orgaaniline kookosvee pulber 4 g †
Real Salt® 100 mg †
Adaptogeenne vastupidavussegu

Organic PeakO2® (Cordyceps militaris [Cordyceps], Ganoderma lucidum [Reishi], Pleurotus eryngii [Kuningas trompet], Lentinula edodes [Shiitake], Hericium erinaceus [Lõvilak], Trametes versicolor [Kalkuni saba])
1000 mg †
Orgaaniline Maca (Lepidium meyenii) (juur) pulber 400 mg †
Orgaaniline Rhodiola rosea (juure) ekstrakt 125 mg †
Lämmastikoksiidi segu
Orgaanilise peedi (juure) pulber 500 mg †
Orgaaniline hapukirsi (Prunus cerasus) (puuviljade) ekstrakt 500 mg †
Orgaaniline energia segu
Orgaaniline kofeiin (Coffea arabica (puuvilja) ekstraktist) (Coffeeberry®) 150 mg †
Metüülkobalamiin 12 mcg †
** Päevaväärtuste protsent põhinevad 2000 kaloriga dieedil.
†Päevakäive ei ole määratud.

Sarnased tooted