• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Active Hydration, Sunwarrior, 480 g, BIO

36,98 €

77,04 €/Kg
Kui janunete seikluste järele, on Sunwarrior teie abiline hüdratsioonini! Vesi moodustab üle 60% meie massist ja on oluline elu sujuvaks voolamiseks. Oleme leidnud õige suhte, mis tagab vajaliku hüdratsiooni, immuunsüsteemi toe ja energia, mis aitab teil kiiremini rehüdreerida, et saaksite endasse imeda iga tilga elust.

Iga higipiisk, mis libiseb üle teie otsaesise, ning iga sisse- ja väljahingatud hingetõmme on märk sellest, et elate oma elu täiel rinnal ja oma keha hüdreeritud hoidmine on võtmetähtsusega. Rehüdreerige pärast neid intensiivseid treeninguid ja premeerige oma keha kogu raske töö eest maitsva rahuldustpakkuva joogiga.

 

Kaubamärk: SunWarrior
Laoseis: 4

* Maitse

Kvaliteetsete koostisosade jõud
Avage oma keha kogu energiapotentsiaal kvaliteetsete, orgaaniliste ja energiat andvate koostisosadega:

Orgaaniline pulbriline kookosvesi – püsige hüdreeritud ja tugevdage oma immuunsüsteemi! Antioksüdantide allikana on pulbriline kookosvesi suurepärane viis vabade radikaalide kahjutuks tegemiseks. Samuti varustab see elektrolüüte mineraalide, nagu kaalium ja magneesium, kaudu, aidates teil hüdratsiooni tasakaalustada.

Orgaaniline akvamiin – Kaitske oma põletikulist reaktsiooni, säilitades samal ajal liigeste tervise ja hüdreeritud! Aquamin on fantastiline taimne kaltsiumi, magneesiumi ja 72 muu mikroelementi allikas.

Real Salt® – püsige hüdreeritud Real Salt'iga, mis on rafineerimata ning täis looduslikke mineraale ja maitset. See on teieni toodud tervikuna. Midagi pole välja võetud; pole midagi lisatud. Kõik mineraalid on looduslikult esinevad, nii nagu sool oli mõeldud maitsestamiseks.

Organic Eldermune – Kaitske oma keha loomulikku vastupanuvõimet! Eldermune pakub leedrimarjades leiduvaid antioksüdante. Need antioksüdandid toidavad teie immuunsüsteemi nii treeningute ja igapäevaelu nõudmiste kui ka hooajaliste muutuste kaudu, mis võivad mõnikord immuunsüsteemi kahjustada.

Orgaaniline C-vitamiin – tugevdab immuunsüsteemi. Amla on suurepärane immuunsüsteemi toetava C-vitamiini vees lahustuv allikas. Fütotoitained ja antioksüdandid võitlevad vabade radikaalidega, mis võivad rakke rünnata ja kahjustada.

Orgaaniline päikesekiud – ära kaota oma toidus sisalduvaid toitaineid! Sunfiber pakub kiudaineid seedimise tervisele ja toitainete imendumisele, mis toetab teie immuunsüsteemi.

B12-vitamiin – lõpetage kurnatus, suurendades oma energiat metüülkobalamiiniga, looduslikult esineva B12-vitamiini vormiga, mis annab energiat ja aitab vähendada dehüdratsioonist tingitud liigset väsimust.*

Värskendage oma terviserutiini. Teie keha tahab olla hüdreeritud.

Portsjoni suurus: 1 lusikas (16 g)
Portsjonid konteineri kohta: 30
  Summa portsjoni kohta päevaväärtuse %
Kalorid 55
Süsivesikud kokku 13 g 3%**
Suhkrud kokku <1 g †
Sisaldab 0 g lisatud suhkruid 0%**
C-vitamiin 90 mg 100%
B12-vitamiin (metüülkobalamiinina) 12 mcg 500%
Kaltsium 32 mg 2%
Magneesium 36 mg 9%
Naatrium 180 mg 8%
kaalium 90 mg 2%
Hüdratsiooni segu:
Orgaaniline kookosvee pulber 10 g †
Organic Aquamin® meremineraalid (Lithothamnium corallioides) 1000 mg †
Real Salt® 250 mg †
Immuunsuse antioksüdantide segu:
Orgaaniline amla (puuvili) (phyllanthus emblica) 180 mg †
Orgaaniline Eldermune® põdramarjakompleks 100 mg †
Orgaaniline leedrimarjamahla kontsentraat Sambucus L. (puuvili) (65:1)
Sisaldab > 3,0% polüfenoole

Organic Sunfiber® osaliselt hüdrolüüsitud guaarkiud
** Päevaväärtuste protsent (% DV) põhinevad 2000 kaloriga dieedil.
†Päevakäive ei ole määratud

Sarnased tooted