• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
 • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
 • Transport 1-3 tööpäeva!

Ashwagandha KSM-66 400 mg Vegan, Ostrovit, 120 tk

12,89 €

OstroVit KSM-66 Ashwagandha on uuenduslik toidulisand, mis sisaldab patenteeritud Withania somnifera juureekstrakti – KSM-66. Ekstrakti iseloomustab kõrge biosaadavus ja efektiivsus, mida kinnitavad kliinilised uuringud.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 4

Mis on ashwagandha?

India traditsioonilises meditsiinis kasutatav Withania somnifera, mida nimetatakse ka talviseks kirsiks või ashwagandhaks, esineb looduslikult subtroopilises kliimavööndis. Kuigi selle ainulaadsed omadused on tuntud juba aegade jooksul, sai ashwagandha Euroopas populaarseks alles hiljuti. Seda tänu teaduslikele ja kliinilistele uuringutele, mis tõestavad, et sellel on terapeutiline mõju.

Ashwagandha on adaptogeenne taim, mis tähendab, et see võib aidata kaasa organismi paremale kohanemisele ebasoodsate keskkonnatingimustega. Ekstrakt toimib kahel viisil – mõjutab vaimseid funktsioone ja inimorganismis toimuvaid füsioloogilisi protsesse.

Miks KSM-66?

KSM-66 on kõige põhjalikumalt testitud ashwagandha ekstrakt turul. Arvukad silmapaistvates akadeemilistes ja uurimiskeskustes tehtud laboratoorsed ja kliinilised testid on tõestanud, et KSM-66 võib inimorganismi mitmel viisil mõjutada. Ekstrakt on saadud ainult talvistest kirsijuurtest, millel on erinevate uuringute kohaselt tervist edendavad omadused. KSM-66 ekstrakt on saadud rohelise keemia põhimõtteid järgides, see tähendab keskkonnasõbralikul viisil, ilma keemiliste lahustite ja alkoholita.

OstroVit KSM-66 Ashwagandha sisaldab testitud Withania somnifera juure ekstrakti, mis on tõestanud:

 • vähendada väsimust
 • parandada mälu ja keskendumisvõimet
 • parandada südame-hingamisteede funktsioone
 • suurendada keha tugevust
 • suurendada lihaste taastumist
 • vähendada vabu radikaale
 • parandada meeste ja naiste seksuaalseid võimeid

 

 • ADAPTOGEENNE MÕJU – Withania somnifera ekstrakt toetab organismi homöostaasi ja aitab kohaneda stressiga. See võib aidata vähendada hirmu, ärevust ja stressi.
 • KÕRGE BIOSAADAVUS – Uuringud on näidanud, et KSM-66 biosaadavus on kõrgem kui teised ashwagandha võrdlusekstraktid. Toode on saadud vastavalt rohelise keemia põhimõtetele.
 • KINNITATUD MÕJU – KSM-66 on kõige põhjalikumalt testitud ashwagandha ekstrakt turul. Kliinilised testid on tõestanud selle igakülgset mõju vaimsele elule ja füsioloogilistele protsessidele organismis.

ARVUTUD AUHINNAD – Withania somnifera ekstrakti KSM-66 on hinnanud sõltumatud eksperdid, kes on seda paljude aastate jooksul korduvalt silma paistnud, sealhulgas auhinnaga Parima taimse koostisosa Engredea 2013 ja auhinnaga kategoorias Taimetööstuse liider 2016 Etnofarmakoloogia Seltsi poolt.

Võtke 1 portsjon (1⁄2 tabletti) päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi tarbida rahustite, unerohtude, epilepsiavastaste ravimite kasutamisel ning seda ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisained: Ashwagandha juure ekstrakt (Withania somnifera L. Dunal) - KSM-66 Ashwagandha® standardiseeritud 5% withanolides, mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 91 g Portsjonid konteineri kohta: 240 Portsjoni suurus: 1⁄2 tabletti

Active ingredientsPer portion1 tablet
Ashwagandha root extract KSM-66,200 mg400 mg
- of which withanolides (5 %)10 mg20 mg

Sarnased tooted