• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

B12 Pihustatav Metüülkobalamiin 100 µg, Ostrovit, 30ml

7,77 €

259,00 €/L
Metülokobalamiini puudus on üks sagedasemaid vitamiinipuudus. Kahjuks on selle põhjuseid väga raske kindlaks teha ja paljud inimesed ei mõista, et nende sümptomid tulenevad vähesest B12-vitamiini sisaldusest. Sina võid olla üks neist! Valige OstroVit Pharma vitamiin B12 metüülokobalamiin, kui:

¤ su nahk on kahvatu
¤ oled alati väsinud
¤ tunned, kuidas su sõrmed surisevad
¤ on raskusi liikumisega
¤ sageli pearinglus
¤ teie tuju on muutlik
¤ sageli haige

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 10
OstroVit Pharma Vitamin B12 Methylocobalamin on kaasaegne toidulisand pihustatuna, mis on mõeldud kõigile neile, kes soovivad hoolitseda oma immuunsüsteemi ja veresoonkonna eest. Tänu mugavale keele alla kasutatavale vedelikule imendub toode kiiremini kui pillid ja seda on lihtne kasutada. Kas jääte sageli haigeks, tunnete end alati väsinuna või pearinglusena või tunnete, et teie sõrmed surisevad või ei söö liha? Täienda oma igapäevast dieeti OstroVit Pharma Vitamiin B12 Methylokobalamiiniga!

OstroVit Pharma Vitamiin B12 Metülokobalamiin – kellele?
Metülokobalamiin, mis on B12-vitamiini aktiivne vorm, on orgaaniline keemiline ühend, mis on vajalik igas organismis. B12-vitamiini peamiseks allikaks on loomse päritoluga tooted, mistõttu peaksid seda kasutama eelkõige veganid ja taimetoitlased. Metülokobalamiini märkimisväärne defitsiit kimbutab ka gastriiti põdevaid eakaid, tselluakia, megaloblastilise aneemia ja mao- või niudesoole operatsioonide läbinud inimesi.
Omadused:
Vitamiin B12 sprei kujul on pakkumine kõigile inimestele, kes soovivad näha toote parimat tulemust. Vastupidiselt pillidele ja kapslitele ei nõua see pingutust, seega sobib see suurepäraselt vanematele inimestele, kellele ei meeldi neelata.

Toidulisandi peamised omadused:

VERERAKU TOODANGU REGULEERIMINE - B12-vitamiin stimuleerib punaste vereliblede tootmist, tänu millele võitleb aneemia vastu ja mõjutab tõhusalt hapniku transporti teie organismis.
TOETUS IMmuunsusele – Metülokobalamiin soodustab immuunsüsteemi toimimist. Tänu sellele paraneb teie immuunsus ja te haigestute harva.
TOODE VEGANILE – Toidulisand on soovitatav kõigile veganitele. Kui te ei söö liha ja loomset päritolu tooteid, peate regulaarselt võtma B12-vitamiini toidulisandina!
PEREKASTI – Üks pudel toidulisandit sisaldab koguni 282 üksikportsjonit vitamiini. See muudab toidulisandi piisavaks kogu perele. Regulaarsel kasutamisel piisab tootest mõnekuuliseks toidulisandiks.
Soovitatav kasutus
Enne kasutamist loksutage korralikult. 1 taotlus üks kord päevas. Soovitatav on preparaati doseerida keele alla. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete allergiline mõne toote koostisosa suhtes. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

PARIM ENNE: vaata pakendi põhja. Tarbida 2 kuu jooksul pärast pakendi avamist. Hoida toatemperatuuril, suletud anumas, kuivas kohas. Kaitsta otsese päikesevalguse eest.

Toitumisalane teave
Koostisained
Täiteaine: glütserool; puhastatud vesi, metüülkobalamiin (vitamiin B12).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave
Toote maht: 30 ml
Portsjonid konteineri kohta: 283
Portsjoni suurus: 1 rakendus
Toimeained 1 kasutuskord % RI*
Vitamiin B12 100 µg 4000
 
*RI- võrdluskogus

Sarnased tooted