• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

BCAA 6:1:1, Better You, 250 g

22,99 €

91,96 €/Kg
Täiesti looduslikud aminohapped teile, kes treenite, peate dieeti või vajate lisaaminohappeid.

¤ Loodusest pärit fermenteeritud aminohapped seega on need ka kergesti seeditavad.
¤ Ilma suhkru ja kunstlike magusaineteta
¤ Ideaalne enne, ajal ja pärast treeningut
¤ Parimad koostisosad nagu kõigil teistel Better You toodetel.
¤ Steviaga
¤ Vegan

 

Kaubamärk: Better You
Laoseis: 10

* Maitse

Meie BCAA pulber on täiesti looduslik ja koosneb aminohapetest L-leutsiinist, L-isoleutsiinist ja L-valiinist, eriti suure L-leutsiinisisaldusega. Kehas toimuvad pidevad ehitus- ja lagunemisprotsessid ning aminohapete tarbimine võib olla positiivne, et stimuleerida lihaste kasvu ja vältida lihaste lagunemist. See sobib sulle, kes treenib näiteks jõutreeningut või käid treening- või võistlusdieedil.

Hargnenud ahelaga aminohapped (lühendatult BCAA-d) on ehitusplokid, mis toodavad valku, mis omakorda aitab kehal lihaseid ehitada. BCAA-d on kasulikud lihaste kasvuks, ennetavad lihaste lagunemist ja pakuvad tuge erinevate dieetide ajal. Meie BCAA-s on eriti kõrge L-leutsiini sisaldus 6:1:1. L-leutsiini tase räägib sellest, kui palju aminohappeid on organismis saadaval ja kui L-leutsiini tase on kõrge, siis alustatakse valkude sünteesi ehk lihaste ülesehitamist. L-leutsiini lisatarbimise kaudu võib see stimuleerida keha signaale, et hakata lihaseid kasvatama.

Better You BCAA toodetakse looduslike koostisosade kääritamise teel.

TOITEVÄÄRTUSED
Sisu portsjoni kohta (10 g) DRI *
 
BCAA 6: 1: 1 8000 mg**
  - L-leutsiin 6000 mg **
  - L-Valin 1000 mg **
  - L-isoleutsiin 1000 mg **
 
* Päevane võrdluskogus
** Võrdlusvõtt puudub
Soovitatav päevane annus: 1 lusikas (ca 10 g) veepudelisse 10 minutit enne treeningut. Teie, kes treenite kõvasti, võite võtta 2 kulbitäit enne treeningut ja juua pool enne ja pool treeningu ajal, nagu soovitatud.

Koostis: L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, õunhape, värvaine (peedipulber), looduslikud aroomid, * magusained: Stevia stevioolglükosiidid.
Tähtis: toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Hoida kuivas ja jahedas, tihedalt suletuna ja lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted