• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Biotiin 10 000 µg MAX, Ostrovit, 60 tk

5,62 €

OstroVit Biotin 10.000 MAX on toidulisand, mis aitab teil hoolitseda oma välimuse ja vaimsete võimete eest. Toimeaine suurt annust D-biotiini kujul iseloomustab väga hea biosaadavus.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 6

Miks tasub biotiini kasutada?

Biotiin, tuntud ka kui vitamiin B7 või vitamiin H, on koostisosa, mis esineb looduslikult kogu keha kudedes, nagu nahk, juuksed ja küüned. Biotiin aitab kaasa õigele mikrotoitainete ainevahetusele ja selle peamine ülesanne on tugevdada kudesid seestpoolt. Lisaks toetab biotiin koos K-vitamiiniga protrombiini tootmist, tänu millele võib see mõjutada vere hüübimisprotsessi regulatsiooni. B7-vitamiin mõjutab ka närvisüsteemi tööd ja elujõudu – võib toetada head tuju ja piirata sensoorset tundlikkust.

Kuigi kõik on biotiinist kuulnud, on vähesed inimesed teadlikud selle puuduse tagajärgedest. Need hõlmavad peamiselt muutusi välimuses. Liiga vähe seda väärtuslikku koostisosa võib põhjustada nahaärritust, punetust, juuste väljalangemist, küünte haprust ja isegi seborröad!

OstroVit Biotin 10 000 MAX sisalduvate koostisosade omadused

  • KIIRGAV VÄLIMUS – Biotiin aitab kaasa kudede tugevdamisele ja toetab ka toitainete omastamist.
  • PAREM TUJU – toidulisandis sisalduv biotiin aitab kaasa närvisüsteemi reguleerimisele. See võib toetada heaolu ja anda tegevustele energiat.
  • MEGADOOS – Üks tablett toodet sisaldab tervelt 10 000 µg toimeainet. Toidulisandi saate jagada väiksemateks portsjoniteks, kohandades annust vastavalt oma vajadustele. Tänu nii suure koguse biotiini kasutamisele ühes tabletis on toidulisandite päevane kulu väga madal.
  • KÕRGE BIOSAADAVUS – Biotiini regulaarne kasutamine aitab säilitada õiget mikrotoitainete ainevahetust.

Võtke 1 portsjon (1/4 tabletti) päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi seda toodet võtta. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisained

Mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, D-biotiin (biotiin), paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 17 g Portsjonid konteineri kohta: 240 Portsjoni suurus: 1/4 tabletti

Active ingredients

Per portion

% RI*1 tablet% RI*
Biotin2500 µg500010000 µg20000

* RI - REFERENCE INTAKE

Sarnased tooted