• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Caffeine 200 mg, Ostrovit, 200 g

12,25 €

61,25 €/Kg
OstroVit Caffeine 200 g on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis sisaldab kofeiini pulbrina. Toode on loodud kõigile stimulatsiooni vajavatele inimestele. Toode on eriti soovitatav sportlastele, autojuhtidele ja inimestele, kes vajavad õppimise või töö ajal täiendavat energiasüsti.
HOIA LASTELE VÄGA KÄTTESAAMATUS KOHAS!!!

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 5

Seda ainet hinnatakse selle stimuleeriva toime tõttu. Kofeiin stimuleerib kesknärvisüsteemi, suurendab keskendumisvõimet ja parandab meeleolu. Veelgi enam, kofeiin kiirendab südametegevust, suurendab selle kontraktsiooni tugevust ja kiirendab ainevahetust. Kofeiinil on stimuleerivad omadused, toimides ajukoorele. See vähendab väsimust ja kurnatust ning pikendab keskendumisaega ja paremat keskendumisvõimet.

  • Aidake kiirendada ainevahetust
  • Stimuleerige, lisage energiat
  • Toetage liigse keharasva vähendamist
  • Aidake suurendada vaimseid funktsioone
  • Viivitage treeningu ajal füüsilist ja vaimset väsimust

Klientide tervise huvides testitakse meie toodetud tooteid regulaarselt sõltumatus akrediteeritud laboris, et tagada ja säilitada kõrgeim kvaliteet.

Lahustage üks portsjon toodet 200 mg (1 lusikas) 100-150 ml vees või mahlas šeikeris. Võtke üks portsjon päevas. Palun kasutage pakendis olevat kulbikut (0,5 ml).

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi toodet võtta. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisained: Veevaba kofeiin

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 200 g Portsjonid konteineri kohta: 1000 Portsjoni suurus: 200 mg

Active ingredientsPer portionPer 100 g
Anhydrous caffeine200 mg100 g

Sarnased tooted