• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Carb Killa Bar, Grenade, 60 g

2,79 €

46,50 €/Kg

MIKS CARB KILLA?
Meie Carb Killa šokolaadivalgubatoon on ülim kõrge valgusisaldusega suupiste. Saadaval mitmesugustes maitsetes, alates klassikalisest karamellikaosest ja valge šokolaadi küpsisest kuni kuulsa sünnipäevakoogi ja dekadentliku tumeda šokolaadi piparmündini. Edu otsustamisel, millist maitset proovida!

Iga kõrge valgusisaldusega batoon on kolmekihiline ja kaetud šokolaadiga, et pakkuda ülimat naudingut. Need on ideaalne viis suhkruisu ohjeldamiseks, pakkudes samal ajal ka valgusisaldust. Neis on vähe suhkrut ja süsivesikuid, kuid palju valku ja kiudaineid, mistõttu on need suurepärased suupisted, mis hoiavad teid terve päeva ellu. Spetsiaalselt valitud küpsetusprotsessi abil valmistatud Carb Killa kõrge valgusisaldusega madala suhkrusisaldusega batoonid pakuvad erakordset maitset.

 

Kaubamärk: Grenade
Laoseis: 119

* Suurus

* Maitse

KUIDAS. MILLAL. MIKS.
KAS VALGUBATOONID ON TEILE HEAD?
Valgubatoon võib olla tervislikum alternatiiv šokolaaditahvlitele, pakkudes täiendavat toitumist. Mõõdukalt süües võivad need olla suurepäraseks lisandiks tervislikule ja tasakaalustatud toitumisele ning aidata teil saavutada oma treeningueesmärke.

MILLAL MA PEAKSIN SÖÖMA VALGUBATOONI?
Carb Killa valgubatoone võid süüa millal iganes soovid! Need sobivad hästi treeningjärgseks suupisteks, et aidata teie lihaseid taastuda, või lihtsalt tervislikuma alternatiivina šokolaaditahvlile.

MIDA TEEVAD VALGUBATOONID?
Valgubatoonide söömine on lihtne viis valgutarbimist suurendada. Carb Killa valgubatoon võib anda teile ka šokolaaditahvli suurepärase maitse, kuid vähema suhkruga, vähem kui 2 grammi batooni kohta. Carb Killa valgubatoone saate nautida toitva vahepalana või need aitavad teil saavutada lihasmassi kasvatamise eesmärke, kuna ühes batoonis on kuni 24 g valku! Valgud annavad teile ka pikemaks täiskõhutunde, nii et võite tarbida Carb Killa batoone koos tervisliku toitumise ja regulaarse treeninguga, et vähendada neid isusid, kui proovite kaalust alla võtta.

KAS CARB KILLA BAARID ON SERTIFITSEERITUD?
Jah, Carb Killa valgušokolaaditahvlid on läbinud Informed Sporti testimise ja neid tarbivad laialdaselt professionaalsed sportlased ja sõjaväelased.

Sarnased tooted