• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

D3 (Vegan) 3000 IU + MCT, Better You, 60 tk

17,99 €

Vegan D3-vitamiin, millele on lisatud kookospähkli MCT-rasva optimaalseks imendumiseks.

¤ 3000 RÜ (75 )g) D3-vitamiini
¤ Parema imendumise tagamiseks MCT õliga, et suurendada D3 biosaadavust
¤ Aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemile

 

Kaubamärk: Better You
Laoseis: 12
Vegan D3 on täpselt nii, nagu nimi viitab, täiesti vegan D3-vitamiin koos kookospähkli MCT-rasvaga, mis on välja töötatud veganitele ja klientidele, kes soovivad oma toidulisanditega keskkonnasõbralikumalt mõelda. MCT-rasva lisatakse imendumise parandamiseks, kuna D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin. Kolekaltsiferool (vitamiin D3) ekstraheeritakse samblikest.

D3-vitamiin tekib peamiselt päikese abiga ja on meile, inimestele, väga oluline vitamiin. Kuna Põhjamaades paistab päike suurel osal aastast oma puudumisega, siis on oluline D-vitamiini kättesaamine ka muul viisil. Uudistes on palju juttu D-vitamiinist kui lisandist, millega on hea oma immuunsüsteemi toetada ja oleme nõus! On tõestatud, et D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsete hammaste, normaalse lihaste talitluse säilitamisele, normaalse luustruktuuri säilitamisele, vere normaalse kaltsiumisisalduse säilitamisele ning sellel on aktiivne roll rakus. jagamise protsess.

Vitamiine võetakse eelistatavalt hommikul ja eelistatavalt koos hommikusöögiga. Kui unustate D-vitamiini võtta, võite seda võtta lõuna- või õhtusöögiks, kuid parima efekti saate homme, kui sool on suhteliselt tühi ja suudab paremini omastada.

D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
D-vitamiin aitab säilitada normaalset lihaste funktsiooni.
D-vitamiin aitab hoida hambaid normaalsena.
D-vitamiin aitab kaasa normaalsele luustruktuurile.
D-vitamiin aitab kaasa normaalsele kaltsiumitasemele veres.


TOITEVÄÄRTUSED
Sisu: 1 kapsel DRI *
 
D3-vitamiin 3000 RÜ (75 RÜ) 1500%
MCT pulber 300 mg**
 - millest MCT rasv 210 mg **
* Päevane võrdluskogus
** Võrdluskogus puudub
Soovitatav päevane annus: 1 kapsel päevas koos toiduga.

Koostis: MCT pulber (kookospähklist, millest 70% MCT rasva), D3-vitamiin (kolekaltsiferool, ekstraheeritud samblikest), taimne kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Tähtis: toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja mitmekülgse toitumise alternatiivina. Mõelge tervisliku eluviisi tähtsusele.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Ravimite võtmisel konsulteerige alati arstiga. Hoida kuivas ja jahedas, tihedalt suletuna ja lastele kättesaamatus kohas.

Valmistatud Rootsis.
BIO purk; keskkonnasõbralikum alternatiiv, mis on valmistatud suhkruroo jääkainetest.

Sarnased tooted