• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Goji Mahla Pulber, SunWarrior, 300g, BIO

23,97 €

Astuge meie sahvrisse ja avastage Goji Berry magusat naudingut. Meie orgaaniline Goji Berry on teadaolevalt rikas antioksüdantidega, mis aitavad kaitsta vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi stabiliseerimise eest. Segage see oma smuutidesse, segage see oma teesse, lisage jogurt või teravilja ja lisage oma salsadele tõmblukk ja magustoitudele.
A -vitamiini, riboflaviini, seleeni ja vase eelised muudavad Goji marjamahlapulbri ideaalseks tervislikuks lisandiks igale retseptile.

 

Kaubamärk: SunWarrior
Laoseis: 2

Loodus pakkis tervisliku energia väikestesse portsjonitesse seda toitaineterikast supertoitu, mis pakub antioksüdante, vitamiine, seleeni, karotenoide ja lõbusat puuviljamaitset! A -vitamiin on võimas antioksüdant, mis on vajalik arenguks ja kasvuks, immuunsuse suurendamiseks ja nägemise kaitsmiseks. Riboflaviin soodustab kasvu ja üldist head tervist. See aitab kehal energia tootmiseks lagundada süsivesikuid, valke ja rasvu ning suurendab vereringet, mis võimaldab kehal hapnikku kasutada.

See on sama proovitud ja tõeline Goji Berry mahlapulber, mida Sunwarrior kasutab meie maitsvas Warrior Blend valgupulbris, mis on saadud jätkusuutlikkusest ja on meie sahvrist teie kätte toodud.

Tõstke oma pannkoogid üles, lisage oma smuutidele ülevust, maitske tee erinevust ja puistake kõikjale, kus elu vajab natuke toitev magustamist.

goji-feature-image.jpg
vitamiin-a.jpg
Suurepärane A -vitamiini allikas
lisamata suhkruid.jpg
0 g lisatud suhkruid
toetab-silma-naha-tervist.jpg
Toetab silmade ja naha tervist
source-vask-selenuim-riboflaviin.jpg
Suurepärane vase, seleeni ja riboflaviini allikas
hämmastav-küpsetamine-maitsestamine-magustoidud.jpg
Hämmastav küpsetamiseks ja maitsestamiseks

Sarnased tooted