• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Hularõngas 95 cm, Ostrovit

10,99 €

Massaažiprojektsiooniga hula-rõngas on OstroViti kokkupandav rõngas, mis teeb tõhusa kõhu-, puusa-, tuhara- ja muude kehaosade massaaži. Hula-rõngas parandab figuuri ja aitab kaotada kaalu erinevates kehaosades. Regulaarne kasutamine võib kujundada figuuri, vähendada vöökohta ning tõsta vereringet ja tuju.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 2

Hula-Hoop massaažiprojektsiooniga

Tootel on massaažiprojektsioon, mis avaldab treeningu ajal survet teatud kehaosale. Rõngas on umbes 1 kg raske ja mõjub seega positiivselt harjutuste kulgemisele ja sobivale survele kehale. Lisaks on rõngas kaetud spetsiaalse vahuga, mis on kehale meeldiv, nakkub nahaga ja tagab parema haarde. Lihtne rõngashoidmine võimaldab selle kokku voltida 8 väiksemaks osaks – nii et see ei võta palju ruumi ja hõlbustab selle transportimist konkreetsesse treeningkohta. Hula-hoop on ideaalne valik fitness-tundide, aeroobika, jõusaali või koduse treeningu jaoks.

Kuidas rõngast treenimiseks ette valmistada?

Hula-rõngas koosneb 8 tükist. Igal osal on nupp paigaldamise hõlbustamiseks. Kõik, mida pead tegema, on vajutada nuppu ja samal ajal sisestada valge ots teise detaili. Nii saab moodustada täisrõnga. Töömehhanism tagab stabiilsuse ja takistab rõnga eraldumist treeningu ajal.

Sarnased tooted