• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Impact Whey Isolate, MyProtein

Al. 34,64 €

34,64 €/Kg
Mis on Impact Whey Isolate?
Impact Whey Isolate on puhtaim saadaval olev vadakuvalgu proteiin, sisaldades endas rohkem kui 90% proteiini, madala rasvasisaldusega (0.25g) ning süsivesikute sisaldusega (0.17g) igas portsjonis, mis on madalam kui enamus proteiinipulbrites. Selles sisaldub ka vajaminev aminohapete sehu (EAA) ning rohkem kui 2g Leutsiini igas portsjonis.

 

Kaubamärk: MyProtein
Laoseis: 97

* Suurus

* Maitse

Impact Whey Isolate kasulikkus

Impact Whey Isolate on ideaalne igaühele kes soovib suurendada päevast tarbitavat proteiini kogust enne või peale treeningut. Tänu suurele proteiinisisaldusele (22g igas portsjonis), panustab see lihasmassi kasvatamisesse ning säilitamisesse. Impact Whey isolate on saadaval laias valikus naturaalsetes maitsetes.

Kellele on Impact Whey Isolate sobilik?

Impact Whey Isolate (a.k.a. WPI) on ideaalne igaühele kes soovib suurendada päevas tarbitavat proteiini kogust. Whey Protein Isolate on sobilik inimestele, kellel on eesmärgid lihasmassi kasvatamises, kaalulangetamises ning soov parandada lihaste taastumist.

Kuidas Impact Whey Isolate tarbida

Soovitatav on tarbida Impact Whey Isolate kas enne/pärast treeningut või teile sobival ajal päeva jooksul. Whey Protein Isolate on täiuslik proteiinismuutile lisamiseks või kui te soovite olla innovatiivsed, võib seda segada ka magustoitudesse ning küpsetistesse!

Sertifikaadiga Informed Choice

Informed Choice on toidulisandite kvaliteedikontrolli üleilmne standard. Jaemüügi jälgimise ja toidulisandite kontrollimise programmi kaudu aitab Informed Choice vähendada niigi väikest riski, et teie toidulisandid on saastunud lisandite ja keelatud ainetega.

 

Proteiin panustab lihaste kasvu & säilitamisesse, seega maksimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame me lisada 1 suur lusikas (25g) 150-250ml veele või piimale meie MyProteini sheikeris, sheikida ning tarbida 30 minutit enne/pärast treeningut. Alternatiivina võite tarbida päeva jooksul, et suurendada tarbitava proteiini kogust.

Hoida kuivas, jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Selle toote kasutamine on mõeldud tasakaalustatud toitumise ning aktiivse eluviisiga käsikäes.Portsjoni suurus - 1 Lusikas (25g)

Portsjone igas tootes - 40 (1kg), 100 (2.5kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis
Energiat 1548 kJ/373 kcal 396 kJ/93 kcal
Rasvu 0.3 g 0.1 g
  millest küllastunud rasvhappeid 0.3 g 0.1 g
Süsivesikuid 2.5 g 0.6 g
  millest suhkruid 2.5 g 0.6 g
Valke 90 g 23 g
Soola 0.50 g 0.13 g

 

Toitumisalase teave näited on toodud maitsetul versioonil, kui te valite aga alternatiivina maitsega versiooni, palume teada, et toitumisalane teave võib varieeruda 10% ulatuses.

Allergeenideks vaadake koostisosi paksus kirjas. Valmistatud tehases, kus töödeldakse samuti muna, gluteeni etc.

Apple & Raspberry Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (96%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Värvaine (Peedipunane), Magusaine (Sukraloos)

Banana Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (96%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Värvaine (Kurkumiin), Magusaine (Sukraloos)

Banana Split Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (96%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Värvaine (Kurkumiin), Magusaine (Sukraloos)

Blackcurrant Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (96%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Värvaine (Peedipunane), Magusaine (Sukraloos)

Blueberry Cheesecake Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim), Emulgaator (Soja Letsitiin), Värvaine (Peedipunane), Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Blueberry Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (96%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Naturaalsed maitseained (Sulfitid), Värvained (Peedipunane, Anthocyanin), Hape (Sidrunhape), Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Banana Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Brownie Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim), Emulgaator (Soja Letsitiin), Madala rasvasisaldusega kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Caramel Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Coconut Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (96%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Värvaine (E150c), Happesuse regulaator (Õunhape), Magusaine (Sukraloos).

Chocolate Cookies & Cream Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Orange Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Peanut Butter Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Chocolate Smooth Flavour: Vadakuvalgu isolaat (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Sarnased tooted