• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Keto Boost, Better You, 60 tk

24,79 €

Keto Boost hõlbustab üleminekut ketoosile ja stabiliseerib veresuhkru taset. Stabiilne veresuhkru tase on oluline süsivesikute isu vähendamiseks ja normaalse energiataseme säilitamiseks päeva jooksul.

¤ Aitab hoida normaalset veresuhkru taset
¤ Kiiremini ketoosi
¤ MCT rasv kookosest
¤ Vegan

 

Kaubamärk: Better You
Laoseis: 6
Keto Boost on toode, mis on välja töötatud dieedi hõlbustamiseks ja magusaisu vähendamiseks. Paljud dieedid võivad tekitada isu magusa järele ning tunda end kergesti ärritununa ja ekstra näljasena. Stabiilne veresuhkur on oluline nii selle isu vähendamiseks kui ka normaalse energiataseme säilitamiseks päeva jooksul. Kui tunneme end tujult stabiilsena, on ka kergem teha tarku otsuseid oma tervise ja toitumise osas üldiselt. Keto Boost on välja töötatud teile, kes järgite dieeti ja/või soovite päeva jooksul stabiilset veresuhkrut.

Keto Boost sisaldab kroomi, mis aitab säilitada normaalset veresuhkru taset ja ka meie makrotoitainete normaalset käivet. Toode sisaldab ka keskmise ahelaga rasvhappeid erinevate MCT rasvhapete kujul. Need imenduvad otse soolestikku ja seejärel lagunevad maksas ketoonideks. Tänu oma otsesele imendumisele on rasvhappeid hea kasutada neile, kes peavad mingit dieeti vähese süsivesikute tarbimisega. Sellise dieedi ajal on tunda vaimset väsimust ja siis aitab MCT õli kiiresti energiat saada. MCT-d leidub looduslikult kookosõlis, juustus ja jogurtis. Oleme otsustanud Keto Boostis kasutada kookospähkli rasvhappeid, kuna seda peetakse selleks otstarbeks parimaks. Lisaks sisaldab toode ka brokoli ekstrakti ja patenteeritud kaneelikoore ekstrakti Cinnulin PF® *

Võtke 2 kapslit päevas koos toiduga. Kui teil on pärastlõunal suurim isu magusa järele, soovitame seda lõunaks võtta. Kui soovite köögiviljakapslit vältida, võib selle sisu otse vette või vedelikku tühjendada.

Kroom aitab hoida normaalset veresuhkru taset.
Kroom aitab kaasa normaalsele makrotoitainete ainevahetusele.
* Cinnulin PF-i uuritakse kogu maailmas selle tõenäolise toime kohta keharasva vähendamisel, lihasmassi suurendamisel ja süstoolse vererõhu langetamisel.

TOITEVÄÄRTUSED
Sisu: 2 kapslit DRI *
 MCT pulber 800 mg**
 - millest MCT rasv 560 mg **
   millest kaprüülhape C8 280 mg **
   - millest kapriinhape C10 196 mg **
Brokoli ekstrakt 4: 1 300 mg **
Kaneelikoore ekstrakt (Cinnulin PF®) 300 mg**
Kroom (pikolinaat) 200 .g 500%
 
* Päevane võrdluskogus
** Võrdluskogus puudub
Soovitatav päevane annus: Võtke 2 kapslit päevas koos toiduga. Kui soovite köögiviljakapslit vältida, võib selle sisu otse vette või vedelikku tühjendada.
Koostis: MCT pulber (kookosest, millest 70% MCT rasva, millest 50% kaprüülhapet C8 ja 35% kapriinhapet C10), brokoli ekstrakt 4:1 (Brassica oleracea var. Italica), kaneelikoore ekstrakt (Cinnulin PF® * (Cinnamomum burmannii BarkExt )), kroompikolinaat, taimne kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).
* Cinnulin PF® on ettevõtte IN ingredients Inc registreeritud kaubamärk.

Tähtis: toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise alternatiivina. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Ei soovitata rasedatele, imetavatele ega ravimeid saavatele inimestele. Hoida kuivas ja jahedas, tihedalt suletuna ja lastele kättesaamatus kohas.

"Plastik" pakend on tehtud suhkruroost.

Sarnased tooted