• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Klorella, Ostrovit, 90tk

3,99 €

OSTROVIT CHLORELLA OMADUSED
Kompromissitu supertoit
Rohkesti fütokemikaale, valke, mineraale ja vitamiine
See võib aidata kaasa lipiidide profiili paranemisele kehas
Näitab antioksüdantset toimet, toimides radikaalse aktsepteerijana
See võib aidata glükoosi õigel reguleerimisel
See võib toetada meie keha immuunfunktsioone

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 12

OstroVit Chlorella on toidulisand, mis on välja töötatud rohelisest kobarast koosnevate üherakuliste mikrovetikate hulka kuuluvate vetikate põhjal. Toode on hiljuti klassifitseeritud supertoiduks selle pleiotroopse toime tõttu inimkehale. Klorella on rikkalikult vitamiine, mineraale ja fütokemikaale, millel on inimese kehale tervislik mõju.

  • Absoluutne supertoit!
  • 45 portsjonit pakendis
  • Loodusliku päritoluga toode
  • 1000 mg ühes portsjonis!
  • 1 portsjon = 2 tabletti


OSTROVIT CHLORELLA - ÜHERAKULISED ÜHEVETIKAD

Klorella on organism, mis kuulub üherakulistesse mageveevetikatesse. Oleme võlgu talle kogu rikkuse, mineraalide, vitamiinide, fütokemikaalide ja makroelementide poolest, kuna see võib olla ka valguallikas. Klorella võib olla vegan rauaallikas, mida võib tavaliselt leida lihast ja B12-vitamiinist, mida peaksid täiendama vegan dieedil olevad inimesed. On dokumenteeritud, et mikrovetikaid tarvitanud inimestel oli B12-vitamiini kõrgem tase kui veganitel, kes loobusid neist dieedist. Klorella on ideaalne klorofülli allikas, mis sisaldab oma koostises umbes 5%, mis on teiste, mitte ainult vee-, vaid ka maapealsete taimede hulgas tõeliselt kõrge tulemus. Miks nimetatakse klorelli supertoiduks ?? Peamine põhjus on komponendi täielikkus ja pleiotroopne (mitme suunaga) tegevus. See varustab meid vajalike vitamiinidega, st A-, C-, E- ja B-vitamiinidega. Tasub lisada, et see sisaldab koguni 19 asendamatut aminohapet ja proteiinisisaldus on umbes 60% !! Lisaks ühele olulisemale mineraalile, milleks on raud, sisaldab Chlorella ka foolhapet, luteiini või beetakaroteeni, mis on A-vitamiini provitamiin.
Soovitatav kasutus
Võtke 1 portsjon (2 tabletti) kaks korda päevas.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi toodet võtta. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave
Koostisained
Vetikapulber - klorella (Chlorella pyrenoidosa), paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave
Toote netokaal: 43 g
Portsjonid konteineri kohta: 45
Portsjoni suurus: 2 tabletti
Toimeained 1 portsjon (2 tabletti) 2 portsjonit (4 tabletti)
Vetikapulber - klorella 1000 mg 2000 mg

Sarnased tooted