• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Kofeiin 200 mg Vegan, Ostrovit, 200 tk

4,44 €

¤ Aitab kiirendada ainevahetust
¤ Stimuleerib, lisab energiat
¤ Toetab liigse keharasva vähenemist
¤ Aitab suurendada vaimseid funktsioone
¤ Viivitab füüsilist ja vaimset väsimust treeningu ajal
HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS! MAKSIMUM 1 TABLETT PÄEVAS!

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 12

OstroVit Caffeine 200 mg on kõrgeima kvaliteediga kofeiini sisaldav toidulisand. Toode on loodud kõigile stimulatsiooni vajavatele inimestele. Toode on eriti soovitatav sportlastele, autojuhtidele ja inimestele, kes vajavad õppimise või töö ajal täiendavat energiasüsti. Üks tablett sisaldab 200 mg puhast kofeiini.
200 mg kofeiini ühes tabletis
Pakendis 200 tabletti
200 portsjonit
OstroVit kofeiin 200 mg
Seda ainet hinnatakse selle stimuleeriva toime tõttu. Kofeiin stimuleerib kesknärvisüsteemi, suurendab keskendumisvõimet ja parandab meeleolu. Veelgi enam, kofeiin kiirendab südametegevust, suurendab selle kontraktsiooni tugevust ja kiirendab ainevahetust. Kofeiinil on stimuleerivad omadused, toimides ajukoorele. See vähendab väsimust ja kurnatust ning pikendab keskendumisaega ja paremat keskendumisvõimet.

Soovitatav kasutus
Võtke 1 portsjon (1 tablett) päevas enne treeningut.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Lapsed, rasedad või imetavad naised ei tohi toodet võtta. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave
Koostisained
Veevaba kofeiin, mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave
Toote netokaal: 95 g
Portsjonid konteineri kohta: 200
Portsjoni suurus: 1 tablett
Toimeained portsjoni kohta
Kofeiin 200 mg

Sarnased tooted