• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Kroom 200 µg, Better You, 100 tk, BIO

13,19 € 16,49 €

Kroom on oluline organismi glükoosi või suhkru käitlemise reguleerimiseks. Kroom on muutunud populaarseks magusaisu vähendamiseks, sageli seoses toitumise muutumisega. Kroom aitab kaasa ka normaalsele süsivesikute ainevahetusele.

¤ Orgaaniline, peterselli ja karri lehtedest ekstraheeritud (100% Mahepõllumajandusest)
¤ Kroom aitab kaasa normaalsele makrotoitainete ainevahetusele
¤ Kroom aitab hoida normaalset veresuhkru taset

 

Kaubamärk: Better You
Laoseis: 12
Better You orgaaniline kroom ekstraheeritakse peterselli ja karri lehtedest, mis tähendab, et tootel on looduslik ja orgaaniline põhi – täielikult kooskõlas meie filosoofiaga.

Kroom on mikroelement. Mikroelement on aine, mida on vaja suhteliselt väikestes kogustes, samal ajal kui neil on organismis olulised funktsioonid. Keha ei saa kroomi ise toota ja seetõttu peame seda lisama toidu või toidulisandite kaudu.
Kroom on oluline ka selleks, et reguleerida organismi glükoosi ehk suhkru käitlemist. Seda funktsiooni nimetatakse GTF-funktsiooniks ja see tähistab glükoositaluvuse tegurit. Kroom on muutunud populaarseks magusaisu vähendamiseks, sageli seoses toitumise muutumisega. Kroom aitab kaasa ka normaalsele süsivesikute ainevahetusele.

Better You EKO kroom sisaldab 200 ug orgaanilist kroomi kapslis.

TOITEVÄÄRTUSED
Sisu: 1 kapsel DRI *
 Kroom (orgaaniline) 200 .g 500%
 * Päevane võrdluskogus

Soovitatav päevane annus: 1 kapsel päevas koos toiduga. Kui soovite köögiviljakapslit vältida, võib selle sisu otse vette või vedelikku tühjendada.
Koostis: orgaaniline riisijahu, orgaaniline kroom (karrilehtedest ja petersellist), riisiekstrakti segu, taimne tsellulooskapsel (HPMC).

Valmistatud Rootsis.
Tähtis: toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Ravimite võtmisel konsulteerige alati arstiga. Hoida kuivas ja jahedas, tihedalt suletuna ja lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted