• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Magneesiumi tilgad (+Boor, Kloriid ja Sulfaat), Sunwarrior, 118ml

22,48 €

190,51 €/L
Meie ioonne magneesiumikompleks pärineb mitte-GMO sisemerepõhjast, on päikese käes kontsentreeritud ja koristatud looduslikult ilma kemikaale või lahusteid kasutamata.

Magneesium on oluline mineraal, mis suurendab teie loomulikke rakulisi ja elektrilisi impulsse, et aidata teil paremini magada, rahustada lihaseid ning parandada südame ja aju tervist. Magneesium aitab teil muutuda vaimselt ja füüsiliselt tugevamaks ning haigustele vastupidavamaks. Meile meeldib sellele viidata kui joogale pudelis.

Segage 4.2ml (Kergelt doseeritav kaasas oleva doseerijaga) mahlas või muus valitud vedelikus

 

Kaubamärk: SunWarrior
Laoseis: 16

Magneesium on hädavajalik enam kui 300 metaboolse reaktsiooni jaoks, sealhulgas valkude sünteesiks, lihaste ja närvide lõdvestamiseks, vere glükoosisisalduse kontrollimiseks, vererõhu reguleerimiseks ja energia tootmiseks. Magneesium aitab kaasa ka luude struktuurilisele arengule.

Sunwarriori magneesium on kiiretoimeline magneesiumi- ja mikroelementide lahus, mis suurendab teie looduslikke, rakulisi ja elektrilisi impulsse, et taastada mineraalide ja toitainete tasakaal, mida teie keha soovib tervislike kehafunktsioonide jaoks. Uuringud näitavad, et magneesiumi lisamine on teie tervise säilitamiseks ülioluline.


Keha kaotab iga päev magneesiumi selliste normaalsete funktsioonide tõttu nagu lihaste liikumine, südamelöögid ja hormoonide tootmine. Ehkki magneesiumi sisaldavaid looduslikke toite on palju, on toidulisandid vajalikud, kuna ainuüksi dieediga on raske piisavalt tarbida. Siin on mõned levinumad magneesiumipuuduse tunnused:

Lihaste krambid (tõmblused, rahutus, värinad)
Peavalud
Aju udu
Väsimus
Unehäired
See on nagu jooga pudelis!
Magneesium on hädavajalik enam kui 300 metaboolse reaktsiooni jaoks, sealhulgas valkude sünteesiks, lihaste ja närvide lõdvestamiseks, vere glükoosisisalduse kontrollimiseks, vererõhu reguleerimiseks ja energia tootmiseks. Magneesium aitab kaasa ka luude struktuurilisele arengule.

Sunwarrior Magnesium on kiiretoimeline magneesiumi ja mikroelementide lahus, mis võimendab teie looduslikke, rakulisi ja elektrilisi impulsse, et taastada mineraalide ja toitainete tasakaal, mida teie keha soovib tervislike kehafunktsioonide jaoks. Uuringud näitavad, et magneesiumi lisamine on teie tervise säilitamiseks ülioluline.

Magneesium
On meie rakkudes teine levinum mineraal. Magneesium aitab lihastel lõdvestuda, leevendab lihaskrampe, soodustab süsivesikute seedimist, soodustab tervislikku veresuhkrut, aitab leevendada peavalu ja soodustab õiget elimineerimist.

Sulfaat
Väävlist ja hapnikust koosnev sulfaat on meie kehas kõige levinum mineraal. Sulfaat aktiveerib meie ainevahetust ning suurendab juuste, naha ja küünte paindlikkust ja elastsust. Samuti aitab see eemaldada toksiine, toidulisandeid ja raskmetalle.

Kloriid
Oluline elektrolüüt, mis aitab kaasa elektrilistele impulssidele ja närviülekannetele, kuna see tasakaalustab rakkudes olevat vedelikku, reguleerib pH -d, parandab neerufunktsiooni ja on toitainete imendumisel ülioluline.

Boor
Oluline mikroelement, mis võib tõsta D -vitamiini taset, parandada ajutegevust ja leevendada treeningust tingitud liigesevalu.

südame-tervise-pilt.jpg
TOETAB SÜDA TERVIST
magneesium-soodustab-und-image.jpg
Soodustab und ja lõdvestumist
magneesium-toed-luud-ja-hambad-image.jpg
TOETAB LUUDE JA HAMBAID

Sarnased tooted