• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Matcha pulber, Raab, 100 g, BIO

11,99 € 19,99 €

199,90 €/Kg 199,90 €/Kg
Matcha pulber on täis vitamiine, nagu А, B1, B2, B6, C, Е, P, K;
Selle koostises on suures koguses vajalikke mikroelemente: kaltsium magneesium, tsink, raud ja jood;
1 tassi matcha kasulikud omadused on võrreldavad 10 tassi tavalise rohelise teega;
Joogi antioksüdantide sisaldus ületab kümneid kordi teiste tuntud toiduainete nagu pähklid, spinat jt antioksüdantide sisaldust.

 

Kaubamärk: Raab
Laoseis: 14

Raabi matcha on kvaliteetne loodustoode, mis on loodud Lõuna-Jaapanis keerukate meetodite ja orgaanilisi standardeid järgides. Selle matcha jaoks kasutatud lehed pärinevad samadest taimedest nagu meie Raab Organic Premium Matcha tee lehed. Need jäetakse taimele kauemaks ja koristatakse alles teise korjamise ajal, mis annab neile tugevama ja intensiivsema maitse. Tänu tugevale aroomile ja intensiivsele rohelisele värvile sobib Raab Organic Matcha ideaalselt erinevateks kulinaarseteks kasutusteks. Toidud ja joogid pakuvad koheselt õrnalt hapukat maitset ja imeliselt rikkalikke värve.

Koostis: 100% matcha rohelise tee pulber (kontrollitud mahepõllundusest)

Soovitatav kasutus: Raab Organic Matcha sobib ideaalselt tänapäevaste jookide valmistamiseks ning toiduvalmistamiseks ja küpsetamiseks. Kasutage kuni 2 g (1 tl) nt. smuutide, kokteilide, tee, koogi, muffinite, šokolaadi, jäätise või pesto jaoks. Pärast avamist hoidke peene hapuka aroomi säilitamiseks külmkapis.

Märkus: sisaldab kofeiini. Ei soovitata lastele ja rasedatele naistele (2350 mg kofeiini 100 g kohta). Pärast avamist hoidke peene hapuka aroomi säilitamiseks külmkapis. Teepruuliks soovitame traditsiooniliseks valmistamiseks meie eriti peene aroomiga Organic Premium Matchat. See on looduslik toode, värv ja maitse võivad aastaajast erineda. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas. Täitmise tase võib tehnilistel põhjustel erineda.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

Sarnased tooted