• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

MG + B6, Ostrovit, 90tk

3,99 €

OstroVit Mg + B6 on toidulisand, mis on välja töötatud kõrgeima kvaliteediga toorainetest, sisaldades oma koostises väga biosaadavaid magneesiumi ja B6-vitamiini .

Preparaadis sisalduv magneesium aitab lihaseid korralikult toimida ja säilitada elektrolüütide tasakaalu ning säilitada luude ja hammaste tervist.
Magneesium ja vitamiin B6 aitavad säilitada õiget ainevahetust ja aitavad kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele.
Lisaks aitavad need koostisosad kaasa väsimuse ja väsimuse vähendamisele ning aitavad säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone.

Vitamiin B6 aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile ja homotsüsteiini õige ainevahetuse säilitamisele.
Vitamiin B6 aitab säilitada normaalset valkude ja glükogeeni ainevahetust ning aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.
Toidulisand täiskasvanutele, kes on füüsiliselt aktiivsed, eriti sportlastele. Toodet soovitatakse suurema pingutuse korral.

OstroVit MG + B6 omadused:

Aitab vähendada väsimust ja väsimust
Aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu
Aitab säilitada õiget ainevahetust
Aitab närvisüsteemi nõuetekohasel toimimisel
Aitab hoida luude ja hammaste tervist
Aitab säilitada valkude ja glükogeeni õiget ainevahetust
Aitab korralike psühholoogiliste funktsioonide säilitamisel.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 10

OstroVit Mg´+ B6:

90 tabletti

1 portsjon:

3 tabletti

1 purk sisaldab:

30 portsjonit

3 tabletti sisaldab:

 

Magneesium

420 mg

Magneesiumtsitraat

3000 mg

Koostis:

Täiteained (kaltsiumfosfaat, mikrokristalliline tselluloos), paakumisvastasedained (magneesiumisoolade rasvhapped, ränidioksiidi).

Kasutamine:

3 tabletti päevas enne magamaminekut. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toode ei asenda mitmekülgset ning tasakaalustatud toitumist. Toode ei ole mõeldud lastele, rasedatele ja imetavatele emadele. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne komponendi suhtes.

Hoiatused:

Säilitamine: toatemperatuuril (15-25 kraad) või jahedamas kohas, suletuna, kaitstud päikese ja niiskuse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted