• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

MGZB Ultra, Ostrovit, 120tk

4,99 €

OstroVit MgZB ULTRA on kvaliteetne toidulisand, mis koosneb kolmest inimorganismile vajalikust ühendist, st magneesiumist, tsinkist ja B6-vitamiinist (pirodoksiin).
Toidulisand täiskasvanutele, kes on füüsiliselt aktiivsed, eriti sportlastele.

Ühes pakendis on 120 tabletti
Väga biosaadavad vormid
Uus valem

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 3

Preparaadis sisalduv magneesium aitab lihaseid korralikult toimida ja säilitada elektrolüütide tasakaalu ning säilitada luude ja hammaste tervist. Magneesium ja B6-vitamiin aitavad säilitada õiget ainevahetust ja aitavad närvisüsteemi korralikult toimida. Lisaks aitavad need komponendid kaasa väsimuse ja väsimuse vähendamisele ning aitavad säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone.

OstroVit MgZB ULTRA-st leitud tsink aitab säilitada korralikku happe-aluse tasakaalu ning aitab säilitada terveid juukseid, nahka ja küüsi. Lisaks aitab tsink kaasa rasvhapete ja A-vitamiini normaalse ainevahetuse säilitamisele. Tsink ja B6-vitamiin aitavad immuunsüsteemi korralikult toimida.

Vitamiin B6 aitab kaasa tsüsteiini õigele sünteesile ja homotsüsteiini õige ainevahetuse säilitamisele. Vitamiin B6 aitab säilitada normaalset valkude ja glükogeeni ainevahetust ning aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.

Toidulisand täiskasvanutele, kes on füüsiliselt aktiivsed, eriti sportlastele. Toodet soovitatakse suurema pingutuse korral.

OstroVit MgZB ULTRA eelised:

  • Toote koostisosad aitavad säilitada luude tervist,
  • Toetab anabolismi protsessi.
  • Parandab treeningujärgset taastumist.
  • Aitab kaasa väsimuse vähendamisele ja kognitiivsete funktsioonide korrektsele toimimisele.
  • See avaldab positiivset mõju närvisüsteemile, tagab sügava taastava une.
Koostis ja rakendamine

Tarbige 1 portsjon (3 tabletti) päevas enne magamaminekut.

Koostis: täiteaine: mikrokristalne tselluloos; magneesiumtsitraat (magneesium), täiteaine: tärklis; paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid; tsinkpikolinaat (tsink), püridoksiinvesinikkloriid (vit. B6).

Aktiivsed koostisosad Portsjoni kohta % VK*
Magneesium  375 mg 100
Tsink 15 mg 150
Vitamiin B6 2 mg 143

*VK - Võrdluskogus

Sarnased tooted