• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
 • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
 • Transport 1-3 tööpäeva!

MSM Kollageen + C, Iconfit

12,99 €

43,30 €/Kg
ICONFIT MSM Collagen koos C vitamiiniga on Eestis välja arendatud ja toodetud toidulisand liigestele. Panime kokku meie ülipopulaarse hüdrolüüsitud kollageeni ning MSMi parimad omadused ning parimaks toimeks ja imendumiseks lisatud 500mg C vitamiini.

 

Kaubamärk: Iconfit
Laoseis: 2

* Suurus

* Maitse

 • Kasutusel ICONFIT ainulaadse kemikaalivaba protsessiga toodetud puhas kollageen. Igas portsjonis 7-8g hüdrolüüsitud kollageeni, 2,5g MSMi ja 500mg C vitamiini.
 • Ühendab 3 paljukiidetud tervislikku koostisosa, et anda parim tulemus Sinu liigestele, nahale ja juustele.
 • Teaduslikes uuringutes tõestatud liigesevalusid leevendav toime ning paljukiidetud naha, küünte ja juuste tervise parandaja.
   

  Mis teeb meie toote veel eriliseks on meie kollageeni ainulaadne kemikaalivaba tootmisprotsess. Enamus maailma kollageenidest toodetakse hapete ja kemikaalide abil kuid seda ei panda kuidagi pakendile kirja. ICONFIT kollageeni kvaliteedis võib kindel olla sest see on täiesti kemikaalivabalt toodetud!

  Saadaval nii maitsestamata seguna mida lisada smuutile, söögile või joogile ning lisaks ka maitsestatud joogisegudena mida lihtsalt veega segada ja nautida.  Pakendatud meie uude õhukindlasse ja loodussõbralikku kartongpurki milles on sees ka mõõdulusikas täpseks ja mugavaks doseerimiseks.


   

  Hüdrolüüsitud Kollageen

  Kollageen on viimastel aastatel esile tõusnud kui maailma üks hinnatuimaid toidulisandeid. Seda toodetakse looduslike protsesside abil loomsest toorainest. Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel (moodustab lausa kuni 35% kogu keha valkudest). Kuna vananedes väheneb kollageeni sisaldus kehas, siis selle tarbimine toidulisandina on abiks varude täiendamisel. Kollageeni tarbimine lisandinda võib olla abiks mitmete terviseprobleemide korral.

  MSM

  MSM on orgaaniline väävliühend (mitte segamini ajada MMSiga!) metüülsulfonüülmetaan, mida leidub looduslikult taimedes, loomades ja ka inimkehas. MSM on oluline koostisaine kollageeni tootmisel, samuti elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks.

  Teaduslikud uuringud on näidanud väga häid tulemusi kui prooviti 100 üle 50a. inimesele anda MSMi iga päev 12 nädala jooksul ning teisele grupile anti vaid platseebot – MSM saanud grupis oli tulemuseks vähenenud liigesevalud, parem liikuvus ja vähenenud liigeste paistetus.

  Vitamiin C

  See tähtis koostisosa ehk ei vajagi paljude jaoks eraldi tutvustust – lisasime 500mg C vitamiini kuna vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe ja naha normaalseks talitluseks. Looduslikult leidub seda vitamiini lugematus arvus marjades ja puuviljades, kuid tihtipeale põhjamaade inimesed ei saa oma tavatoidust seda piisavas koguses kätte. Seega meie retseptis on C vitamiin tähtsal kohal.


   

   

   

  MSM kollageen + vitamiin C – Toidulisand liigestele. Maitsestamata    
  Päevane kogus sisaldab 10 g %NRV*
  Kollageen 7,0 g
  Metüülsulfonüülmetaan 2,5 g
  C-vitamiin (L-askorbiinhape) 500mg 625%

   

  *NRV% – toitainete võrdlusväärtus

  KOOSTISOSAD: Kollageen, MSM (metüülsulfonüülmetaan), C-vitamiin (L-askorbiinhape).  Toodetud Eestis. KASUTAMINE: Täiskasvanutel segada 10g pulbrit (2 mõõdulusikat – 2x5g, lusikas pulbri sees) 200-300ml vee või mahlaga. Või sega toodet smuuti või mõne toidu sisse. Tarbida 1x päevas. NB! Maitsestamata tootel on natuke mõru maitse ja sobib paremini segamiseks suurema joogi või söögikogusega.

  Ära ületa päevast kogust. Toode ei asenda tasakaalustatud toitumist. Raseduse ja imetamise ajal kontsulteeri enne oma arstiga. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted