• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

MSM, Ostrovit, 90tk

5,89 €

OstroVit MSM on toidulisand, mis on orgaanilise väävliühendi metüülsulfonüülmetaani allikas. Seda ühendit leidub looduses paljudes puuviljades, köögiviljades, munades ja lihas, tees, teraviljas või isegi värskes lehmapiimas. See kaotab oma omadused külmumise, kiiritamise ja hooldamise tagajärjel.

Pakendis 90 tabletti metüülsulfonüülmetaani
Pakendis 45 portsjonit
1 portsjon = 2 tabletti

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 9
OstroVit Metülosulfonüülometaan MSM
Metüülsulfonüülmetaan MSM on orgaaniline keemiline väävliühend (orgaaniline väävel), mida leidub sageli rohelistes köögiviljades või värskes piimas. Kahjuks on tegemist ainega, mis toiduainete töötlemise tehnoloogiliste protsesside käigus kergesti laguneb. Seetõttu on metüülsulfonüülmetaaniga täiendamine meie jaoks nii oluline. See mängib olulist rolli aminohapete ja kollageeni sünteesil.

Omadused:
Metüülsulfonüülmetaan, mida tavaliselt nimetatakse orgaaniliseks väävliks, avaldab meie kehale äärmiselt kasulikku mõju. Väävel on üks olulisi mineraale, mis täidab meie kehas palju olulisi funktsioone. See sobib ideaalselt neile, kes hindavad naha, küünte või juuste tervet välimust, kuid kes keskenduvad laiemalt mõistetavale kehalisele tegevusele. Mitte ainult professionaalne, vaid tavaliselt ka meelelahutuslik. Siin on ülioluline kõõluste ja sidemete taastumine pärast vigastusi, vigastusi ja õnnetusi.

Vähendab treeningjärgset lihasvalu ja mõjutab ka nende taastumist
Täiendamise ajal vähenevad plasma kreatiniini ja bilirubiini sisaldus
Parandab oluliselt nahka, juukseid ja küüsi, andes neile erakordselt terve välimuse
Taastab tõhusalt kõõluseid ja sidemeid, tagab liigeste taastumise ja korraliku toimimise
Osaleb kollageeni (peamise sidekoe valgu) sünteesis
Hoiab ära juuste enneaegse väljalangemise ja tugevdab neid parandades nende struktuuri
Soovitatav kasutus
Kasutage 1 portsjon (2 tabletti) päevas, eelistatavalt 30 minutit enne sööki.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave
Koostisained
Metüülsulfonüülmetaan, mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, kleepumisvastased ained: ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, sellerit, sinepit, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave
Toote netokaal: 128 g
Portsjonid konteineri kohta: 45
Portsjoni suurus: 2 tabletti

Toimeained Portsjoni jaoks
Metüülsulfonüülmetaan 2000 mg

Sarnased tooted