• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Naatriumbutüraat 600 mg Vegan, Ostrovit, 90 tk

6,69 €

OstroVit Sodium Butyrate on toidulisand tselluloosist vegankapslites, mis sisaldab naatriumbutüraati enteraalsete mikrokapslite kujul. Naatriumbutüraat on ideaalne võihappe allikas, millel on sooleepiteeli või kolonotsüütide energiamõju. OstroVit naatriumbutüraat suleti hüdroksüpropüülmetüültselluloosi kapslitesse (HPMC) ja seejärel mikrokapseldati, mis tänu modifitseeritud vabanemisomadustele (naatriumbutüraat) jõuavad meie soolestikku muutumatul kujul. Hoolitsege oma soolte eest koos OstroVit naatriumbutüraadi lisamisega.
¤ See on meie kolonotsüütide (soolerakkude) peamine energiaallikas
¤ See võib toetada meie bakteriaalse floora nõuetekohast toimimist
¤ Toidab meie organeid ja kudesid kehas
¤ Toetab soolte nõuetekohast tööd
¤ Omab põletikuvastast toimet
¤ Toetab soolestiku korralikku talitlust ärritunud soole sündroomi (IBS) all kannatavatel inimestel

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 5

Võihape (ka butaanhape) on orgaaniline keemiline ühend karboksüülhapete rühmast. Seda esineb looduslikult kõvades juustudes, piimas ja silos. Kahjuks ei too meie soolte toiduga varustamine võihappega liiga suurejoonelisi tulemusi, sest enamasti ei jõua meie seedesüsteemi läbides peensoolde, kus see on meie sooleepiteeli rakkude peamine energiasubstraat. Kahtlemata on sellel kasulik mõju meie bakteriaalsele floorale, meie soolte seintele, aga ka meie teistele organitele ja kudedele. Meie soolestiku bakteriaalse floora häirete probleem on väga levinud düsbioosi põhjus, mis tähendab kehva toitumist või pikka antibiootikumravi. Meie soolestikus olevad bakterid ei suuda sel juhul õiges koguses võihapet toota, mistõttu võivad tekkida paljud seedeprobleemid, mille tagajärjed võivad olla märksa tõsisemate tagajärgedega. OstroVit Sodium Butyrate toidulisand on härjasilm, et tahame hoolitseda meie soolte ja bakteriaalse mikrofloora tervise ja korraliku toimimise eest.

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) kaks korda päevas, eelistatavalt söögi ajal. Joo vett.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Ärge tarbige toodet lastele, rasedatele ega imetavatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisained

Naatriumbutüraat enterokate mikrokapslite kujul, mikrokapsli kest (rasvhapped - taimset päritolu), kapsli kest (mahuaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

Active ingredients 1 portion (1 capsule) 2 portion (2 capsules)
Sodium butyrate 600 mg 1200 mg
- of which butyric acid (30%) 180 mg 360 mg

Sarnased tooted