• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Nisuorase tabletid 300mg, Raab, 90tk, BIO

5,99 € 9,99 €

Nisuoras ehk Wheatgrass on nimi, mis antakse tärkava nisutaime noortele lehtedele. See ei sisalda gluteeni. Raabi Wheatgrass kapslid sisaldavad Saksamaalt pärit nisuorast ja lisaks acerola kirssidest saadud C-vitamiini. C-vitamiin aitab naha, luude, veresoonte, igemete ja hammaste normaalseks toimimiseks kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele. C-vitamiin aitab kaasa ka normaalsele energiat andvale ainevahetusele ning väsimuse ja väsimuse vähendamisele.

 

Kaubamärk: Raab
Laoseis: 3

27 g, 90 kapslit 300 mg

See pakend sisaldab 30 portsjonit.

Koostis: 47% nisurohu pulber *, katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, 20% acerola pulber * (acerola puuviljamahla kontsentraat *, maltodekstriin *) (* kontrollitud mahepõllundusest)

Soovitatav tarbimine: võtke 3 kapslit päevas koos söögikordade ja vähese vedelikuga.

Märkus: soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Suur tähtsus on mitmekülgsel ja tasakaalustatud toitumisel ning tervislikul eluviisil. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.
3 kapsli kohta * (NRV)
C-vitamiin
3825 mg
31 mg (39%)
* soovitatav päevane tarbimine / NRV: toitainete võrdlusprotsendi protsent

Sarnased tooted