• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

PABA 500 mg, Ostrovit, 120 tk

7,97 €

Valige OstroVit PABA toidulisand, kui:

¤ kasutate foolhapet, rauda, ​​B-rühma vitamiine
¤ soovite tugevaid juukseid ja tervet nägu
¤ muutud liiga vara halliks
¤ soovite nahka kaitsta UV-kiirguse eest
¤ tunned end sageli väsinuna ja sul on halb tuju
¤ soovite hoolitseda oma liigeste ja luude eest

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 5

OstroVit PABA (para-aminobensoehape)

OstroVit PABA on toidulisand kapslites, mis demonstreerib terviklikke omadusi. Tootes kasutatav para-aminobensoehape, mida nimetatakse ka vitamiiniks B10, toetab paljude väärtuslike toitainete, sealhulgas foolhappe ja teiste B-rühma vitamiinide tootmist ja imendumist. Kas otsite toidulisandit, mis aitab teil vananemist edasi lükata, kaitsta nahka kahjuliku UV-kiirguse eest ning parandada vitamiinide ja mineraalide imendumist? Kindlasti on abiks OstroVit PABA kapslid.

Mis on OstroVit PABA ja kellele see on mõeldud?
Paraminaminobensoehape on väärtuslik toitainet, mida looduslikult leidub sellistes toodetes nagu punane liha, munad, piim, nisuvõrsed, seened ja täistera. PABA osaleb raua sünteesis, tänu millele saab see kaitsta teie organismi aneemia eest, samuti suurendada B5-vitamiini mõju, pidurdades seeläbi naha vananemisprotsessi ja hoides ära hallid juuksed. PABA parandab ka närvisüsteemi tööd, toimib UV-filtrina ning toetab luude ja liigeste tervist.

B10-vitamiini puudus võib põhjustada varajast hallinemist ja juuste väljalangemist, samuti pidevat väsimust, energiapuudust, meeleheidet või isegi depressiooni. Kiireim viis PABA lisamiseks teie organismis on toidulisandite kasutamine. B10-vitamiini tõhusama toimimise tagamiseks soovitame seda võtta koos foolhappe, teiste B-rühma vitamiinide ja C-vitamiiniga. 
 

OstroVit PABA kapslites sisalduva toidulisandi Vitamiin B10 omadused parandavad siseorganite ja -süsteemide tööd ning aitavad teil ilusa väljanägemisega, mõjutades juuste ja naha pigmentatsiooni. Tänu sellele, et toimeaine on vegan kapsli sees, sobib toidulisand ka inimestele, kes liha ei söö.

Toidulisandi peamised omadused:
Parem omastatavus - para-aminobensoehappe kasutamisest tulenevate peamiste eeliste rühm hõlmab foolhappe, B-rühma vitamiinide ja selliste mineraalide nagu raua paremat sünteesi.
Ilus välimus - kui kasutate regulaarselt OstroVit PABA toidulisandit, saate hoolitseda tugevate juuste ja särava naha eest. Koos vitamiin B5-ga takistab PABA vananemisprotsessi ja võib seetõttu takistada halliks muutumist.
Parem meeleolu - halb tuju, erutuvus, energiapuudus või isegi depressioon võivad olla seotud B10-vitamiini puudusega. OstroVit PABA mõjutab närvisüsteemi ja teeb enesetunde paremaks.
Mugav vorm - Kapslite kujul olevat toidulisandit on lihtne kasutada ja neelamine pole keeruline. Üks karp sisaldab 120 para-aminobensoehappe portsjonit päevas.
 

Kasutamine: võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. 
Ärge tarbige toodet lastel, rasedatel ega imetavatel naistel. 
Ravimeid võtvad inimesed peaksid enne kasutamist nõu pidama arsti või apteekriga. 

Koostis: para-aminobensoehape, kattekompositsioon (täiteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, koorikloomi, kalu.

Aktiivsed koostisosad Portsjoni kohta = 1 kapsel
Para-aminobensoehape 500 mg

Sarnased tooted