• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Parimad Probiootikumid Maailmas! SBO (Soil Based Organisms / Mullapõhised Organismid), SunWarrior, 30tk

39,49 €

Päriselt kah! Need on kõige paremad ja efektiivsemad probiootikumid, mida sa kuskil näinud oled!

Oleme ise Legefitis väga sügavalt asjade uurijad ja isegi meid üllatas, kui kaugele on SunWarrior selle tootega läinud, et teha tõesti nii hea kvaliteediga toidulisand, kui üldse võimalik!

Stabiilsed SBO (Soil Based Organisms) probiootikumid koos prebiootikumide ja kloroplastidega seedimise parandamiseks, ensüümide funktsiooni parandamiseks ja vabade radikaalide vastu võitlemiseks.

Kutsume teid ka ise uurima ja alla scrollides leiate koostisosad. Ning veenduge ise, et sellist probiootikumide toodet ei ole veel kuskil näinud.

Meie soovitame seda toodet 10/10!

 

Kaubamärk: SunWarrior
Laoseis: 13

Loe tootes sisalduvate koostisosade kohta rohkem:
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmicb.2021.715863/full
www.google.com/search?q=bacteriophage+study+lh01+ll5+t4d+ll112

Nagu iga ökosüsteem, areneb teie seedesüsteem kõige paremini siis, kui see sisaldab väga erinevaid mikroorganisme, mis võivad üksteist täiendada ja üksteisega suhelda. Teatud tüüpi seedebakterid töötavad teie immuun- ja põletikureaktsioonide reguleerimisel, teised aga aitavad seedimist ja toitainete imendumist, lagundades teie toitu. Mõni toodab isegi vitamiine või toimib meeleolu regulaatoritena.

Kui soolestiku hea tervise jaoks on vaja ainult kasulikke baktereid, siis miks on seedeprobleemid tänapäeval nii tavalised? Olgu see siis vale toitumine, suure stressiga eluviis, liiga palju aega siseruumides istumine või rohkete antibiootikumide võtmine, on mugav elustiil muul kui kõhu ja soolestiku tervise jaoks mugav. Aga siin on hea uudis! Sunwarriori probiootikumide abil saate oma tervislike bakterite arvu optimaalsele tasemele tõsta!

Kui soovite tagada, et hankiksite oma tervisele parima võimaliku probiootikumi, kaaluge Sunwarriori probiootikumide võtmist. Meie ainulaadne, kuid samas võimas toidulisand on teie tervisele suurepärane; see on soja-, piimavaba, gluteeni-, suhkruvaba ja 100% vegan. Riiulis püsiv koostis põhineb mullapõhiste organismide tähelepanuväärsetel omadustel ja iga portsjon annab teile 10 miljardit CFU, mis muundub teie seedesüsteemis 100 miljardiks CFU-ks.

Kõige parem on see, et te ei pea muretsema maohappe tugevuse pärast, sest iga portsjon on kapseldatud köögiviljakapslisse, mis kaitseb mikroobe seni, kuni teie süsteem neid vastu võtab.

Koostisosad Mullapõhine organismi probiootiline segu:
Saccaromyces bouladrii,
Bacillus coalugans,
Bacillus coalugans,
Bacillus subtilis
Spinatiekstrakt (Solarplast™)
mittekiuliste faagide segu:
LH01-myoviridae,
LL5-Siphoviridae,
T4D-Myoviridae,
LL112-Myoviridae
Celluler Starul,
Rosexi kapslid )

Teave allergeenide kohta sojavaba, gluteenivaba, piimavaba, vegan
Kasutamine Võtke 1 kapsel päevas enne sööki.

Sarnased tooted