• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Probiootikumid PRO-60 BIOTIC LactoSpore® Vegan, Ostrovit, 60 tk

5,68 €

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore on toidulisand kapslites, mis sisaldab elusaid probiootilisi baktereid – Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore, patenteeritud Sabinsa poolt. Meie probiootikum võimaldab hoida tasakaalus soolestiku mikrofloorat ja selle efektiivsus on kliiniliste testidega kinnitatud. Probiootilised bakteritüved aitavad leevendada valest soolefloorast tulenevaid sümptomeid.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 5

Elusbakterite kultuurid Bacillus coagulans

Bacillus coagulans, varem nimetatud kui Lactobacillus sporogenes, on head bakterid, mis püsivad kõrgel temperatuuril stabiilsed. Need avastati 1932. aastal ja sellest ajast alates on neid läbinud arvukalt uuringuid, mis näitavad, et need on tõhusad tervise ja hea tuju toetamisel. Eoste kujul olev probiootikum suudab seedetraktis ellu jääda ja paljuneda. Kultuurid toodavad ainult piimhappe L(+) kasulikku vormi.

Bacillus coagulansi tüved toetavad inimkeha üldist tervist ja toimivad hästi ka antibiootikumravi ajal. Kliinilised uuringud kinnitavad, et meie kasutatavad piimhappebakterid võivad:

  • leevendab kõhulahtisuse, seedehäirete ja kõhukinnisuse sümptomeid
  • vähendada kolesterooli ja suhkru taset veres
  • vähendada silmatorkavaid allergia sümptomeid
  • toetada immuunsust

Miks LactoSpore?

Elusbakterite kultuurid LactoSpore on olnud turul saadaval juba üle 20 aasta ning on osutunud töötlemisel ja säilitamisel väga stabiilseks, tänu millele ei muutu need kapslisse pannes ebaefektiivseks. Nad suudavad ellu jääda maovoolus ja sapis, nii et jõuavad ohutult soolestikku. Nad peatuvad seedetraktis, kus nad toodavad piimhapet ja muid patogeensete bakterite kasvu takistavaid aineid.

LactoSpore bakterid on tähistatud kui FDA GRAS, mis tähendab, et Ameerika Toidu- ja Ravimiamet peab neid üldisel kasutamisel ohutuks. Hulk osutub tõhusaks ärritunud soole sündroomi sümptomite leevendamisel.

 

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore koostisainete omadused

  • TOETUS SEEDETRAKTILE – LactoSpore avaldab positiivset mõju soolefloorale. See võib leevendada seedehäirete ja kõhulahtisuse sümptomeid või reguleerida soole peristaltikat, kaitsta seedesüsteemi halbade bakterite eest, samuti alandada kolesterooli ja suhkru taset organismis.
  • TÕESTATUD TEGEVUS – Probiootiliste bakterite Bacillus coagulansi hulkuvad arvukad teaduslikud ja kliinilised uuringud kinnitavad, et need on tõhusad inimeste tervise toetamisel.
  • PATENTEERITUD VALEM – Sabinsa LactoSpore on probiootiliste bakterite stabiilne spoorivorm, mida saab kasutada toidus ja toidulisandites.
  • VEGAN – kõiki OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore koostisosi võivad võtta veganid ja taimetoitlased. Toidulisand ei sisalda loomset päritolu aineid.

Kasutada 1 portsjon (1 kapsel) päevas, pärast sööki. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Toidulisand ei tohi asendada mitmekülgset toitumist. Soovitatavad on tasakaalustatud toitumisharjumused ja tervislik eluviis. Mitte kasutada, kui on allergia mõne toote koostisosa suhtes. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Koostisosad: LactoSpore ® (1 x 10 9 kapslis Bacillus coagulans MTCC 5856), kapsli kate (täiteaine: HPMC), siguri inuliin (prebiootikum).

Toode võib sisaldada piima (koos laktoosiga), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteenirikast maisi, mune, koorikloomi, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 24 g Portsjonid konteineri kohta: 60 Portsjoni suurus: 1 kapsel

Active ingredientsPer Portion
Bacillus coagulans - MTCC 5856 stray1 x 109 CFU *
Inulin150 mg

*CFU - Colony forming unit

Sarnased tooted