• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Resveratrol 150 mg Vegan, Ostrovit, 60 tk

7,85 €

OstroVit Resveratrol VEGE on toidulisand kapslites, mis sisaldab 50% trans-resveratrooli standarditud Jaapani küülikujuure ekstrakti. Kapsel (HPMC – hüdroksüpropüülmetüültselluloos) ja ekstrakt ei sisalda ühtegi loomset päritolu ainet, seega on toidulisand mõeldud laiale hulgale saajatele, sealhulgas veganitele ja taimetoitlastele. OstroVit 100% VEGE KAPSLID on kvaliteet, hoolsus ja vastus meie klientide ootustele.
¤ Omavad antibakteriaalset toimet
¤ Toetada südame-veresoonkonna süsteemi nõuetekohast toimimist
¤ Võib avaldada neuroprotektiivset toimet
¤ Madalam glükoosi ja triglütseriidide tase meie veres
¤ Need on looduslikud antioksüdandid (antioksüdandid)
¤ Need võivad aidata kaasa keharasva "vähendamisele".

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 6

Jaapani küüs on Lõuna-Aasiast pärinev taimeliik küüliku perekonnast. Praegu hõlmab selle esinemine ka Euroopat ja isegi mõnda Poola piirkonda. See on klassifitseeritud invasiivseks liigiks, st liigiks, mis võib otseselt ohustada antud loodusala endeemilist liiki. Jaapani knotweed on tuntud peamiselt oma raviomaduste poolest ja vastutab peamiselt trans-resveratrooli nime all tuntud ühendi kõrge kontsentratsiooni eest.

Resveratrool on orgaaniline keemiline ühend polüfenoolide rühmast. See esineb kahe cis- ja trans-isomeeri kujul, kus ainult trans- on meie keha jaoks bioloogiline tähtsus. Suuremates kontsentratsioonides võib seda leida eelkõige Jaapani küülikul ja viinamarjadest, kus aeg-ajalt punase veini joomise kasulikkus ja kasu tervisele on juba ammu teada.

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana (asendajana). Soovitatavad on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge neelake alla, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Ärge tarbige toodet lastele, rasedatele ega imetavatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostisained

Jaapani küülikujuure ekstrakt (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc.), mis on standardiseeritud 50% trans-resveratrooliga, katte koostis (mahuaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 21 g

Portsjonid konteineri kohta: 60

Portsjoni suurus: 1 kapsel

Toimeained portsjoni kohta

Jaapani küüliku juure ekstrakt 300 mg

- millest trans-resveratrool (50%) 150 mg

Sarnased tooted