• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Seente maagia: BIO Jahvatatud kohv + Lion's Mane, Vivo, 280g

23,99 €

85,68 €/Kg
TERAV MÕISTUS.
LÕVI SÜDA.
Iga tass Maagia kohvi ühendab endas kohvi energiat andvad omadused ja lions mane seent aju turgutavad eelised, et toetada vaimset ja füüsilist teravust.
Lion's Mane on söödav seen, mida on traditsioonilises Hiina meditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid aju tervise ja vaimse selguse edendamiseks.

Uuringud on näidanud, et lõvirohk parandab neurogeneesi, parandab töömälu ja meeldejätmist ning võib kaitsta haiguste, sealhulgas dementsuse ja Alzheimeri tõve eest.

 

Kaubamärk: Vivo
Laoseis: 2
PUUVILJAD, MITTE JUUR
Mis muudab meie seeneekstrakti teistsuguseks.
Mitte kõik seente ekstraktid pole võrdsed.
Peaaegu kõik seente maagilised tervisega seotud eelised on leitud maapinnast kasvavast viljakehast - A.K.A seenest, mida sööme! Kuid kahjuks kasutavad peaaegu kõik suuremad seenetarnijad odavat seeneniidiekstrakti, mis võetakse seene juurtest, mis kasvavad maa all enne viljade täielikku väljakujunemist. Pole üllatav, et need seeneniidistiku ekstraktid sisaldavad murdosa tõelise seene tervisest!

AUS KAUP
Ostame oma kohviube otse sõltumatult õiglase kaubanduse sertifitseeritud ühistult Etioopia Lekempt piirkonnas. See tagab, et meie põllumehed saavad oma töö eest õiglast tasu ja tegutsevad eetiliste ja jätkusuutlike äritavadega.

KOLMANDA OSAPOOLE TESTITUD
Iga Maagia kohvi partii on kolmanda osapoole testitud mükotoksiinide ning üle 500 erineva herbitsiidi ja pestitsiidi suhtes.

ORGAANILISELT KASVANUD
Kasutame 100% orgaanilisi araabika kohviube, mida kasvatatakse ilma pestitsiidide, pügamise või tööstuslike põllumajandusmeetoditeta. Meie käsitöölised järgivad uuendusliku põllumajanduse põhimõtteid, et tagada mulla täielik jätkusuutlikkus ja pikaajaline tervis.

SÄÄSTLIK & KOMPOSEERITAV
Iga kotike MAGIC kohvi on pakitud 100% kodus kompostitavasse pakendisse ja iga saadud tellimuse kohta istutame ühe puu.

KUIDAS KASUTADA
Valmistage endale vähem kui 3 minutiga värskeim ja puhtaim jahvatatud kohv, millele on lisatud Lion’s Mane.
Lisage oma Prantsuse ajakirjandusele kolm teelusikatäit MAGIC kohvi
Vala 250 ml kuuma vett
Oodake kaks minutit, seejärel sukelduge täiusliku keetmise poole
Valage oma lemmik kruusi või reisitassi

Koostisosad
Orgaaniline jahvatatud kohvipulber
100% araabika kohvioad, mida kasvatatakse Etioopia Lekempt piirkonnas kõrgel. Sertifitseeritud õiglane kaubandus ja mahepõllumajandus.
Lion’s Mane viljakehaekstrakt
Lion's Mane on söödav seen, mida on traditsioonilises Hiina meditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid aju tervise ja vaimse selguse edendamiseks. Iga portsjon MAGIC Mushroom kohvi sisaldab 500 mg lõviseene.

Sarnased tooted