• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Super puhas Tauriin, Ostrovit, 300g

5,49 €

18,30 €/Kg
OstroVit Tauriin on toidulisand, mis sisaldab ainult ühte aminohapet – L-tauriini. Toote ideaalne biosaadavus ja kõrgeim mikroniseerituse tase on välja töötatud parimatest parima jaoks. Täiteained, täidised või aroomid on siin teadlikult välja jäetud. Sel juhul tähendab vähem rohkem.
¤ 300 g tauriini pakendis
¤ Toode sisaldab 100 portsjonit
¤ Ainult üks komponent, ei mingeid liigseid täiteaineid

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 9
L-TAURINE
Tauriin on orgaaniline keemiline ühend aminohapete rühmast. See ei ole aga tüüpiline valgu aminohape, kuna selle keemiline struktuur on erinev (selles on karboksüülhappe asemel sulfoonrühm). Tauriin on asendamatu aminohape nii vastsündinutele kui ka paljudele teistele imetajaliikidele. Täiskasvanud on võimelised ise tauriini sünteesima, kuid ilmselt evolutsiooni tõttu hakkasid nad osaliselt sõltuma selle tarnimisest väljastpoolt (eksogeenselt). Tauriini leidub ajus, südames, neerudes ja lihaskoes. Vaatamata väikesele kogusele mängib see nende organite õiges toimimises väga olulist rolli. See toimib ka ajus neurotransmitterina, rakumembraanide stabilisaatorina ning hõlbustab ka ioonide, nagu kaalium, naatrium, magneesium ja kaltsium, transporti.

Omadused:
L-tauriin mängib sportlaste toidulisandina võtmerolli. See intensiivistab tõhusalt regeneratiivseid ja prokognitiivseid protsesse ning võimaldab meie lihastel tõhusamalt ja pikemalt töötada raskete ja kurnavate treeningute ajal. See näitab verevoolu paranemist meie arterites ja veenides. On uuringuid, mis näitavad korrelatsiooni madala L-tauriini taseme vahel kehas ja halb enesetunne või isegi depressiivsed seisundid. Olles üks neurotransmitteritest, parandab see suurepäraselt meie närvisüsteemi tööd.

See vähendab väsimustunnet, mis võimaldab treenida kauem ja tõhusamalt
GABA retseptorite agonistina parandab see meie aju seisundit. Parem keskendumisvõime, parem mälu ja selge mõtlemine
Tauriini lisamine aitab vältida lihaste katabolismi – lihasvalkude lagunemist

Soovitatav kasutus
Soovitatav 3 g portsjon (1/2 lusikatäit) segatakse 100–150 ml vees või mahlas. Treeningupäevadel söö üks portsjon päevas 15 minutit enne treeningut.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust tarbimiseks. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.
Koostisained
Tauriin

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojat, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave
Toote netokaal: 300 g
Portsjonid konteineri kohta: 100
Portsjoni suurus: 3 g

Toimeained 100 g portsjoni kohta
L-tauriin 100 g 3000 mg

Sarnased tooted