• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Tauriini kapslid, Raab, 60tk

6,59 € 10,99 €

Vajad puhast energiat ja fookust?

Sobib nii kohvi asemel, kui ka enne trenni kasutamiseks rohkema energia saamiseks.

100% Puhas ja 100% Efektiivne

 

Kaubamärk: Raab
Laoseis: 4

Tauriin on metaboliit, millel on inimkehas mitmesuguseid eesmärke. See esineb valdavalt lihasrakkudes. Selle nimi tuleneb kreeka keelest pullist, taurost. Veganitele Raabi tauriini toodetakse keemilise sünteesi teel naatriumi, süsiniku ja lämmastiku ühenditest. Sellega saavutatakse kõrge puhtusaste. Kapslid sisaldavad ka acerola kirssidest saadud guaranat, kofeiini ja looduslikku C-vitamiini. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja väsimust ning normaalset energiat tootvat ainevahetust. Samuti on suurepärane võimalus kapsleid võtta enne füüsilist treeningut või treeningut.

60 kapslit 650 mg, 39 g
See pakend sisaldab 30 portsjonit.

Koostis: 64% tauriini (418 mg kapsli kohta), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, acerola pulber (acerola puuviljamahl, maltodekstriin), 7% guaraanaseemne pulber, 6% veevaba kofeiin

Soovitatav tarbimine: võtke 2 kapslit vastavalt vajadusele rohke veega. Kapslid tuleb võtta 30–45 minutit enne füüsilist treeningut või treeningut.

Märkus: soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Suur tähtsus on mitmekesisel ja tasakaalustatud toitumisel ning tervislikul eluviisil. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas. Täitmise tase võib tehnilistel põhjustel erineda. Ei sobi lastele, rasedatele ega imetavatele naistele ning kofeiinitundlikele inimestele. Ärge kombineerige alkoholi või kofeiini sisaldavate jookidega.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

 

100 g kohta      2 tableti kohta kohta * (NRV)
Tauriin
64000 mg     836 mg
Kofeiin
6000 mg    80 mg
C-vitamiin
1300 mg     17 mg (21%)
* soovitatav päevane tarbimine / NRV: toitainete kontrollväärtuste protsent

 

Sarnased tooted