• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Termo + (Rasvapõletaja + Energia), Better You, 90 tk

24,79 €

Termo + on energiat andev toode, mis parandab energia tootmist ja rasvade oksüdatsiooni (põlemist). Kofeiin suurendab rasvade oksüdatsiooni, mis on seotud adrenaliini suurenemisega.

¤ Energia ja rasvapõletamine
¤ Forskolin, karnitiini segu ja rohelisest teest valmistatud EGCG ühes
¤ Vegan

 

Kaubamärk: Better You
Laoseis: 5
Termo + on toode Sulle, kes soovid tõsta oma energiat ja eriti seoses dieedi või raske treeninguga. Termo + sisaldab muuhulgas kofeiini ja forskoliini, mis tõstavad soojust ja seeläbi ka ainevahetust organismis.

Toode aitab parandada energiat mitmete erinevate ainete kaudu. See, et me päeva jooksul väsime, tuleneb osaliselt sellest, et neurotransmitter adenosiin seondub meie aju retseptoritega. Kofeiin seondub samade retseptoritega ja blokeerib seega adenosiini, mis muudab meid hoopis värskemaks ja erksamaks.
Termo + sisaldab ka rohelise tee EGCG-d. EGCG on rohelisest teest ekstraheeritud tugev antioksüdant ja selle ülesanne on takistada adrenaliini ja norepinefriini lagunemist, mis omakorda võib suurendada mõju rasvade oksüdatsioonile. Forskolin on aine, mida leidub ürtis Coleus Forskohlii. Coleus Forskohlii leidub peamiselt Põhja-Indias ja Tais. Forskoliini on maailmas laialdaselt uuritud ja väidetavalt tõstab see cAMP-nimelise molekuli taset rakus, mille ülesanne on seotud rasvapõletuse kõrgema tasemega. Lisateabe saamiseks vaadake linki.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16129715

Termo + sisaldab lisaks kofeiinile, rohelisele teele ja forskoliinile ka karnitiini. Karnitiin on aminohape, millel on keskne funktsioon mitokondrites, kus toimub rasvade oksüdatsioon. Mitokondreid võib kirjeldada kui rakkude jõujaama, kus toodetakse kogu energia. Karnitiini ülesanne on transportida rasvhappeid mitokondritesse, et need saaksid põletada ja energiaks saada.

Termo + on toode Sulle, kes soovid tõsta energiat treeningutel, jalutuskäigul või igapäevaelus. See õigustab oma nime ja saad kergemini pulsi üles ja higistad treeningute ajal rohkem. Ideaalne täiendus dieedi ajal, kui vajad lisaabi, et hoida energiat heal tasemel.

TOITEVÄÄRTUSED
Sisu: 2 kapslit DRI * 3 kapslit DRI *
 Karnitiin L-tartraat 320 mg ** 480 mg **
L-karnitiinfumaraat 320 mg ** 480 mg **
Atsetüül-L-karnitiin 240 mg ** 360 mg **
Coleus forskohlii ekstrakt 160 mg ** 240 mg **
EGCG (rohelisest teest) 130 mg ** 195 mg **
Kofeiin (tee) 130 mg ** 195 mg **
 
* Päevane võrdluskogus
** Võrdluskogus puudub
Soovitatav päevane annus: Võtke 2 kapslit koos toiduga või 30 minutit enne treeningut. Vajadusel võib annust suurendada 3 kapslini. Kui soovite köögiviljakapslit vältida, võib selle sisu otse vette või vedelikku tühjendada.
Koostis: karnitiin-l-tartraat, l-karnitiinfumaraat, atsetüül-l-karnitiin, coleus forskohliie ekstrakt, kofeiin (tee), EGCG (standardiseeritud rohelise tee ekstrakt), paakumisvastane aine (riisiekstrakti segu), taimne kapsel (hüdrooksüpropüülmetüültselluloos) .
* Sisaldab kõrge kofeiinisisaldusega (130 mg / annus, 2 kapslit ja 195 mg / 3 kapslit).
Tähtis: toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja mitmekülgse toitumise alternatiivina. Mõelge tervisliku eluviisi tähtsusele. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Ei soovitata lastele, rasedatele, imetamise ajal ega ravimeid saavatele inimestele. Hoida kuivas ja jahedas, tihedalt suletuna ja lastele kättesaamatus kohas.

"Plastik" pakend on tehtud suhkruroost.

Sarnased tooted