• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Tri-Creatine Malate, Ostrovit, 300 g

15,97 €

53,23 €/Kg
OstroVit Tri-Creatine Malate on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis on kreatiinmalaadi allikas. See on kreatiini ja õunahappe kombinatsioon vahekorras 1:3. Lisand ei sisalda liigseid täiteaineid, täiteaineid ja muid lisaaineid. Toote mikroniseerimine on kõrgeimal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse tingisid tarbija kõrged nõudmised.
¤ Toimib anaboolselt – toetab puhta lihasmassi ehitust
¤ Suurendab keha jõudu ja efektiivsust
¤ Toetab keharasva vähendamise protsessi
¤ Tõstab treeningute efektiivsust
¤ Kiirendab lihaste taastumist pärast treeningut
¤ Viivitab keha väsimuse mõju
¤ Kreatiini hästi imenduv vorm.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 15

* Maitse

Kreatiinmalaat tugevdab korduvalt kreatiini anaboolset, ergogeenset ja antikataboolset toimet. Kreatiin on orgaaniline ühend, mis koosneb lihaskoes leiduvatest valkude fragmentidest. Kreatiini põhiülesanne on koguda lihastesse energiat, mis suurendab treeningul kasutatava energia hulka. Suurenenud energiasisaldus lihastes toob kaasa keha jõu ja vastupidavuse suurenemise ning seeläbi treeningute efektiivsuse regulaarse tõusu. Lisaks kiirendab see lahja kehamassi kasvu, suurendab lihasjõudu ja tõstab keha efektiivsust. Lisaks aitab kõrgendatud kreatiinisisaldus kaasa kiiremale lihaste taastumisele treeningseeriate vahel, mis lükkab edasi keha füüsilise ja vaimse väsimuse mõju.

Kreatiinmalaat on üks kõige lahustuvamaid kreatiini vorme, mis imendub organismis väga hästi ja muudetakse tõhusalt fosfokreatiiniks. Seda iseloomustab kõrge stabiilsus tänu suuremale resistentsusele maoensüümide suhtes.

Parima efekti annab pikaajaline toidulisandite tarbimine koos õige, tasakaalustatud toitumise, korraliku treeningu ja puhkusega.

Lisage 2,5 g (1/2 lusikatäit) 100–150 ml vette või mahla.

Treeningpäevadel joo kaks portsjonit päevas – üks kohe pärast ärkamist, teine ​​pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel joo üks portsjon päevas pärast ärkamist.

Ärge ületage soovitatavat päevaannust tarbimiseks. Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendajana). Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge sööge, kui olete mõne toote koostisosa suhtes allergiline. Toodet ei tohi kasutada lapsed, rasedad ja imetavad emad. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

Koostisained

Kreatiinmalaat, aroom, tauriin, magusained: sukraloos, atsesulfaam K; püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6).

Toidulisand. Sisaldab magusaineid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, kaera, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 300 g

Portsjonid konteineri kohta: 120

Portsjoni suurus: 2,5 g

Toimeained 100 g kohta portsjoni kohta % RI*

Kreatiinmalaat 95,06 g 2377 mg -

- sealhulgas kreatiin 70,44 g 1761 mg -

Tauriin 1 g 25 mg -

B6-vitamiin 100 mg 2,5 mg 179

*RI – võrdluskogus

Sarnased tooted