• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Tribulus + meestele, Raab, 100tk

11,99 € 19,99 €

Spetsiaalselt meestele mõeldud Raab Tribulus Plus sisaldab kontsentreeritud tribuluse ekstrakti (vastab 2,4 g tribulusele 4 kapsli kohta), macat, L-arginiini, samuti magneesiumi ja tsinki. Arginiin on aminohape ja inimkeha neurotransmitteri lämmastikmonooksiidi eelkäija. Magneesium aitab kaasa nii väsimuse ja väsimuse vähenemisele kui ka närvisüsteemi ja lihaste normaalsele toimimisele. Tsink aitab kaasa normaalsele viljakusele ja paljunemisele ning normaalse testosterooni taseme säilitamisele veres.

 

Kaubamärk: Raab
Laoseis: 7

100 kapslit, igaüks 650 mg, 65 g kokku.

See pakend sisaldab 25 portsjonit.

Koostis: 29% maka juure pulber, magneesiumtsitraat, 19% L-arginiin, katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, 9% tribuluse ekstrakt 10: 1 (70% tribulus terrestris ekstrakt, maltodekstriin), tsinkglükonaat

Soovitatav tarbimine: Võtke kaks kapslit kaks korda päevas rohke veega, eelistatult söögi ajal või pärast seda.

Märkus: soovitatud päevast tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Suur tähtsus on mitmekesisel ja tasakaalustatud toitumisel ning tervislikul eluviisil. Ei sobi alla 12-aastastele lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Meditsiinilist ravi vajavad isikud peaksid enne selle toote kasutamist nõu pidama oma arstiga. Hoida tihedalt suletuna jahedas ja kuivas kohas.

Raab Vitalfood kasutab ainult parimat toorainet ja uurib kõiki tooteid nii jääkide kui ka reklaamitud toitainete sisalduse osas.

100 g kohta     4 tableti kohta * (NRV)
Magneesium
2160 mg    56,2 mg (15%)
Tsink
59 mg      1,5 mg (15%)
L-arginiin
19000 mg     500 mg
* soovitatav päevane tarbimine / NRV: toitainete kontrollväärtuste protsent

 

Sarnased tooted