• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Triple Ginseng 440 mg Vegan, Ostrovit, 90 tk

7,99 €

OstroVit Triple Ginseng VEGE on vegan toidulisand, mis sisaldab viit erinevat taimeekstrakti. Ženšenni kombinatsioon Siberi ženšenni, ashwagandha, guaraana ja musta pipraga annab teile kiire energialaengu.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 3
  • Siberi ženšenni juure ekstrakt – suurendab organismi vastupanuvõimet stressile ning valmistab selle ette ka suurenenud füüsiliseks ja vaimseks pingutuseks. Sellel on positiivne mõju füüsilisele energiale ja see aitab teil end hästi tunda isegi siis, kui olete väsinud.
  • Ženšenni juure ekstrakt – lisab tõhusalt energiat ja tugevdab loomulikku vastupanuvõimet infektsioonidele. Suurendab vaimset jõudlust ja efektiivsust. Toetab taastumist ja vähendab väsimust.
  • Ashwagandha juure ekstrakt – toetab organismi füüsilisi ja vaimseid võimeid. See aitab teil paremini meelde jätta ja keskenduda. Kaitseb stressi eest ja soodustab kosutavat und.
  • Guaraana seemnete ekstrakt – see stimuleerib teie organismi ja toetab kognitiivseid funktsioone. See aitab paremini keskenduda ja kiiremini meelde jätta. See hõlbustab stressi juhtimist. Tootes sisalduv kofeiin soodustab rasvkoe põletamist
  • Musta pipra puuviljaekstrakt – parandab seedimist ja toitainete omastamist.

Toidulisand on saadaval spetsiaalsete kapslite kujul, mis ei sisalda loomseid koostisosi, mistõttu saavad neid kasutada vegandieedil olevad inimesed.

Koostisained

Siberi ženšenni juure ekstrakt - 1,2% eleuterosiide, guaraana seemne ekstrakt - 22% kofeiini, ashwagandha juure ekstrakt - India ženšenn - 7,2% withanoliide, 1% alkaloide, 0,25% withaferin A, katte koostis (metüülhüdroksüpropüül): tselluloos), panaxi ženšenni juureekstrakt - 20% ginsenosiididest, musta pipra puuviljaekstrakt - 95% piperiini.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal:: 67 g

Portsjonid konteineri kohta: 90

Portsjoni suurus: 1 kapsel

Active ingredientsPer portion
Siberian ginseng root extract, of which:200 mg
- eleutherosides (1.2%)2.4 mg
Panax ginseng root extract, of which:100 mg
- ginsenosides (20%)20 mg
Ashwagandha root extract, of which:140 mg
- withanolides (7.2%)10 mg
- alkaloids (1%)1.4 mg
- withaferin A (0.25%)0.35 mg
Guarana seed extract, of which:200 mg
- caffeine (22%)44 mg
Black pepper fruit extract, of which:5 mg
- piperine (95%)4.7 mg

Sarnased tooted