• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Turbo vitamiinide vedelik, SunWarrior, 236.5ml

37,49 €

158,19 €/L
Turbo Vitamiini vedelik pärineb täielikult taimsetest toorainetest ja ei sisalda sünteetilisi aineid. Nendele looduslikele koostisosadele on lisatud fütotoitaineid, mis aitavad meie imenduvuse suurendamiseks pakkuda meie patenteeritud orgaanilist taimset mineraalkompleksi.

¤ Vitamiinid ja mineraalid
¤ Täielik multivitamiin
¤ Rikas B-vitamiinide poolest
¤ Toor e. kuumtöötlemata ja naturaalne
¤ 72 toitvat mineraali
¤ Sisaldab Vitashine D3 (Ainuke Vegan ühingu poolt serifitseeritud D vitamiini toidulisand maailmas)
¤ Suurendage energiat
¤ Tasakaalustage oma keha
¤ Suurendada ainevahetust
¤ Sünteesitud jama puudub
¤ Kemikaale pole
¤ Täiteaineid pole
¤ Sojavaba
¤ Gluteenivaba

 

Kaubamärk: SunWarrior
Laoseis: 3

Vedel vitamiinide mineraalide vedelik on looduse loodud, mis on saadud orgaaniliselt kasvatatud või looduslike taimedega. Need looduslikud allikad on segatud, et luua ideaalne toores superlisand. Mineraalide ja muude tervist parandavate vitamiinide võimas B-vitamiini kompleks.

Soovitatav kasutus
Meie Liquid Vitamin Mineral Rushil on kergelt magus maitse, mida paljud on magusa teega võrrelnud. See sobib suurepäraselt vees või mis tahes magusas joogis. Proovige sidruni või laimi vihjet, et saada kerge, värskendav ja tsitruseline jook, mis sisaldab palju vitamiine ja mineraale.

Muud koostisosad
Puhastatud vesi, stevia

Patenteeritud segu †

† Meie orgaaniline mineraalikompleks on looduses toodetud ja sisaldab mineraale ja elemente väikestes kogustes, sealhulgas: baarium, vismut, boor, bromiid, kaltsium, süsinik, tseesium, kroom, koobalt, vask, Europium, Gadoliinium, gallium, germaanium, liitium, luteetium , Magneesium, molübdeen, neodüüm, nikkel, nioobium, lämmastik, hapnik, pallaadium, fosfor, plaatina, kaalium, praseodüüm, reenium, rubiidium, samaarium, skandium, seleen, ränidioksiid, hõbe, naatrium, stroonium, väävel, tantaal, terium, telluurium , Tuulium, tina, titaan, volfram, vanaadium, ütrium, tsink, tsirkoonium

 

Sarnased tooted