• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Valgujook (20 GR!) Vegan, Better You, 330 ml

Al. 2,49 €

7,55 €/L
10/10 Maitse & 10/10 Koostisosad.
Legefiti meeskonna suur lemmik ja soovitame soojalt!
Lõpuks ometi on parem valik olemas ja ei pea "BCAA" jookide eest kus on näpuotsaga valku ja magustatud sukraloosiga (või taolised) endale sisse ajama.

Toode on täiesti naturaalne ja sisaldab vabu aminohappeid (ehk 20 grammi valku).
Täisväärtuslik valk sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid ehk aminohappeid, mida organism ise toota ei suuda.

¤ 20 grammi valku purgi kohta
¤ Saadaval kofeiiniga (105 mg) ja ilma
¤ Gaseeritud ja suhkruvaba (Steviaga!)
¤ 4 head maitset
¤ Vegan

 

Kaubamärk: Better You
Laoseis: 12

* Suurus

* Maitse

Valguvesi sisaldab vabu aminohappeid ja on loodud pakkuma asendamatuid aminohappeid leutsiini, valiini, isoleutsiini, treoniini, lüsiini, fenüülalaniini, metioniini ja histidiini. Need on 8 aminohapet, mida keha ei suuda toota ja seega need, mis tuleb organismile toiduga varustada. Täiendavad lisandid on glutamiin, glütsiin, tauriin, tsitrulliin ja alaniin. Nendel aminohapetel on kehale erinev mõju ja neil võib olla positiivne mõju raskele treeningule. Glutamiini vajadus võib muuhulgas suureneda näiteks raske treeningu ajal. Glutamiini ja glütsiini saab muuta ka glükoosiks (süsivesikuteks), kui teie keha vajab rohkem glükoosi, võib olla kasulik, kui järgite dieeti ja vähendate süsivesikute tarbimist. Aminohapped leutsiin, isoleutsiin ja valiin on aminohapped, mis on meie valgusünteesi käivitamisel kõige olulisemad. See toimib koos teiste asendamatute aminohapetega kõige paremini. Tsitrulliinmalaat muudetakse kehas arginiiniks, mis omakorda moodustab lämmastikoksiidi, millel on kehale mitmeid positiivseid mõjusid.

Täisväärtuslik valk, mis sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid ehk aminohappeid, mida organism ise toota ei suuda. Üks, mis joogis puudub, on trüptofaan. Trüptofaani ei tohi jookidele lisada, vaid seda võib toidus looduslikult leida. Ravimiameti andmetel on tegemist 2018. aasta veebruari värskendusega. Otsus kasutada vabu aminohappeid on tehtud osaliselt selleks, et saada erinevusi aminohapete päritolu allikates ja osaliselt seetõttu, et aminohapete omastamine on kiirem, kui on tasuta ja et maitse on parem.

TOITEVÄÄRTUSED

Toiteväärtus: 100 ml 330 ml
 Energia (kJ) 101 kJ 334 kJ
Energiat (kcal) 24 kcal 80 kcal
Rasv 0 g 0 g
Süsivesikud 0 g 0 g
Valk* 6,1 g 20 g
 - vabadest aminohapetest 6,1 g 20 g
Sool 0 g 0 g
Koostis: Gaseeritud filtreeritud vesi, aminohapped (glütsiin, L-glutamiin, tsitrulliin-DL-malaat, L-leutsiin, tauriin, L-valiin, L-isoleutsiin, arginiinvesinikkloriid, L-treoniin, L-alaniin, L-lüsiin, L - fenüülalaniin ***, DL-metioniin, D-asparagiinhape, L-histidiin), happesuse regulaator (õunhape), rohelise tee ekstrakt ( Camellia sinensis , kehtib ainult maasika/rabarberi ja sidrunilimonaadi kohta) **, lõhna- ja maitseained, magusained : Stevia stevioolglükosiidid .

* Taimne tooraine (fermenteeritud).
** Looduslik kofeiin rohelise tee ekstraktist.
*** Sisaldab fenüülanaliini allikat.

Säilitamine ei ületa normaalset toatemperatuuri.
Valmistatud Rootsis.

Tähtis: Proteiinivesi maasikas/rabarber ja sidrunilimonaad sisaldavad kõrget kofeiinisisaldust (32 mg/100 ml). Ei soovitata lastele ja rasedatele või rinnaga toitvatele naistele ja kofeiinitundlikele inimestele. Soovitame maksimaalselt 2-3 purki päevas.
Mitte hoida üle normaalse toatemperatuuri ja lastele kättesaamatus kohas.

Serveeritakse kõige paremini hästi jahutatult.

Sarnased tooted