• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Vegan Valkude Segu, MyProtein

14,27 € Al. 16,79 €

25,25 €/Kg 25,25 €/Kg

Vegan Protein Blend on meie äsja reformuleeritud taimne valk. Oleme parandanud maitset ja tekstuuri, kuid ärge muretsege – see on endiselt täis hämmastavaid toitaineid, mida te varem armastasite.Täiesti kunstlikest värvi- ja maitseainetest vaba meie täiesti looduslik Vegan Protein Blend on herne- ja favaoa valguisolaatide segu, et täiustada teie taimse pulbriga dieeti. Oh, ja see on madala suhkrusisaldusega ja ka maitsev.

 

Kaubamärk: MyProtein
Laoseis: 63

* Suurus

* Maitse

See sisaldab 22 g* taimset valku, mis on ülimugav viis oma dieeti lisavalgu saamiseks, aidates teil kasvatada ja säilitada olulisi lihaseid1 – see on iga treeningueesmärgi saavutamiseks hädavajalik.

Meie Vegan Protein Blend on täielik valguallikas, mis sisaldab üheksat asendamatut aminohapet, mida meie keha ise toota ei suuda. See sisaldab 5 g looduslikult esinevaid BCAA-sid – leutsiini, isoleutsiini ja valiini optimaalses vahekorras 2:1:1.

Hankige omale erinevaid maitsvaid maitseid, sealhulgas maasikas, šokolaad, kohv ja pähkel või kurkumi latte. Lisaks on see kõigest 110 kalorit ühe portsjoni kohta* ideaalne viis toita oma keha taimse päritoluga headusega.

*Maasika maitsel põhinevad toitained.

1. Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilimisele.

Millal peaksin võtma Vegan Protein Blendi?
See valgusegu on äärmiselt mitmekülgne, mistõttu on see hädavajalik kapp kõigile, kes toituvad taimsest toitumisest.

1. Hommikusöök – lisa lusikatäis hommikusele kaerale või pannkookidele, et päevale saaks tervislik ja valgurikas.

2. Pärast treeningut — jõusaalis tehtava töö toetamiseks raputa 30 minutit enne ja/või pärast treeningut. Lihtsalt lisage ¾ suurt kulbitäit (30 g) 250 ml veele või taimsele piimale, et luua maitsev kokteil. Teise võimalusena võite olla loominguline ja visata segusse puuvilju või oma lemmikpähklivõid.

3. Küpsetamine – see on hea ka küpsetiste turgutamiseks. Proovige lisada oma järgmisele küpsisepartiile lusikatäis.
 

Sarnased tooted