• Transport al. 1.99€ või 99€ + TASUTA!
  • Uus kodulehekülg ja makseviisid on arendamisel!
  • Transport 1-3 tööpäeva!

Võimlemispall + Pump, Ostrovit

11,38 €

OstroViti võimlemispall on lihtne toode erinevateks harjutusteks ja seda saab kasutada kodus, jõusaalis või taastusravi ajal.

 

Kaubamärk: Ostrovit
Laoseis: 2

Võimlemispall OstroVit

Pall on valmistatud kvaliteetsest kangast ja varustatud lõhkemisvastase kaitsesüsteemiga. Tänu sellele, isegi kui pall on kahjustatud, ei lange õhk järsult alla ja te ei kuku põrandale. Selline lahendus tagab ohutuse treeningute ajal ja hoiab ära vigastused. Kas soovite oma treeninguid mitmekesistada, et muuta see huvitavamaks ja tõhusamaks? Valige OstroVit võimlemispall. Lisaks on palliga kaasas spetsiaalne pump, tänu millele saate selle kiiresti ja lihtsalt oma harjutusteks ette valmistada.

Millal võimlemispalliga trenni teha?

Võimlemispall osutub täiuslikuks üldises füüsilises arengus. See tugevdab lihaseid ja toetab selgroogu. Seda kasutatakse motoorset seisundit parandavate harjutuste ajal, lülisamba ja kehahoiaku defektide korrigeerimisel. Regulaarne töö palliga tugevdab kõhu-, selja-, tuhara- ja reielihaseid. Võimlemispall sobib ideaalselt ka tulevastele emadele – vaid mõni hetk pallil aitab neil toetada selgroogu ning leevendada lihaseid ja liigeseid.

Sarnased tooted